אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
דלתא: הוצאות ארגון מחדש של 5.7 מיליון דולר פגעו ברווח הנקי צילום: נמרוד גליקמן

דלתא: הוצאות ארגון מחדש של 5.7 מיליון דולר פגעו ברווח הנקי

הרווח הנקי של הקבוצה ב-2015 עמד על 43.8 מיליון דולר, ירידה של 6.4%. מנכ"ל דלתא אייזק דבח נהנה בשנה החולפת משכר בעלות 7.3 מיליון שקל

24.02.2016, 08:26 | גיל קליאן

חברת האופנה דלתא דיווחה הלילה על תוצאות כספיות. החברה דיווחה על צמיחה של 3% במכירות לרבעון הרביעי שעמדו על 287.1 מיליון דולר. בנטרול רכישות, החברה לא הציגה צמיחה ברבעון. ב-2015 כולה עלו מכירות דלתא ב-5% להיקף של 1.08 מיליארד דולר.

קראו עוד בכלכליסט

הרווח הנקי של הקבוצה ירד ב-15.6% ברבעון הרביעי ועמד על 12.2 מיליון דולר. הירידה ברווח הנקי נבעה מהוצאה של 5.7 מיליון דולר לארגון מחדש וירידת ערך נכסים. הרווח הנקי השנתי של החברה עמד על 43.8 מיליון דולר, ירידה של 6.4% הנובעת מאותה סיבה.

הוצאות החברה על ארגון מחדש נבעו בעיקר מסגירת 6 חנויות של המותג ליטל מיס מטצ'ד (Little miss matched), שחייבו את החברה להפריש 4 מיליון דולר על חוזי שכירות. שאר הסכום הופרש בעיקר על פיצויים לפרישת עובדים עקב המעבר של החברה לקיסריה, וכן על התייעלות של פעילותה במצרים.

במקביל דיווחה דלתא על תוכנית רכישה עצמית של מניות בהיקף של 7.5 מיליון דולר, ועל דיבידנד לבעלי המניות של 3.5 מיליון דולר.

הדו"חות גילו עוד כי אייזק דבח, בעל השליטה ומנכ"ל דלתא, קיבל בשנה החולפת שכר בעלות של 7.3 מיליון שקל מהחברה. מקבל השכר הגבוה ביותר בחברה היה מוריס רזניק, נשיא דלתא ארה"ב, שקיבל שכר בעלות של 8.2 מיליון שקל.

אייזק דבח, צילום: אריאל בשור אייזק דבח | צילום: אריאל בשור אייזק דבח, צילום: אריאל בשור

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות