אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
עשרות עסקים קטנים ובינוניים ישתתפו בתחרות קמעונאי השנה צילום: עמית שעל

עשרות עסקים קטנים ובינוניים ישתתפו בתחרות קמעונאי השנה

התחרות של "כלכליסט" וחברת כרטיסי האשראי cal תזכה את הזוכה ב־75 אלף שקל

24.02.2016, 09:02 | כתב כלכליסט

תחרות קמעונאי השנה 2016 של "כלכליסט" וחברת cal כרטיסי אשראי לישראל יוצאת לדרך זו השנה השלישית. עסקים קטנים ובינוניים יתמודדו על תואר הקמעונאי המצטיין ועל פרס בשווי כולל של 75 אלף שקל. במסגרת התחרות מוזמנים בעלי עסקים קטנים ובינוניים, המציגים ערך מוסף על פני מתחריהם בענף, להגיש מועמדות לזכייה בתואר.

השנה יושם דגש מיוחד על "פעילות קמעונאית רב־ערוצית" שמשלבת את העולמות הפיזיים עם עולמות הדיגיטל. ההתמודדות פתוחה בפני חברות העונות על הקריטריונים של עסק קטן או בינוני, כלומר בעלות מחזור שנתי בטווח של מיליון עד 100 מיליון שקל. המתמודדים ייבחנו על פי פרמטרים של תוצאות עסקיות, ניהול, פעילות דיגיטלית, שיווק, אסטרטגיה ואחריות חברתית.

צוות השיפוט של התחרות כולל את גלית חמי, עורכת "כלכליסט", דורון ספיר, מנכ"ל cal, עדי סופר תאני, מנכ"לית פייסבוק ישראל, עודד סלומי, מנכ"ל ויזה אירופה ישראל, לימור גנות, שותפה־מנהלת בגפן קפיטל, עמיר קורץ, מ"מ וסגן עורכת שוק ההון ב"כלכליסט" ואחיה פריד, סמנכ"ל לקוחות עסקיים ב-cal. רו"ח יעקב גמליאל, מנהל מחלקת עסקים קטנים ובינוניים ב־KPMG סומך חייקין ילווה את הפרוייקט. ההכרזה על הזוכים תיעשה בוועידה לעסקים קטנים ובינוניים של "כלכליסט" ו-cal שתיערך במלון דייויד אינטרקונטיננטל בתל אביב ב־28 במרץ. הגשת המועמדות עד 10 במרץ בכתובת: my.calcalist.co.il/retail2016

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות