אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
לאומי קארד לא שיפרה את הרווח הנקי, אבל פינקה את הבכירים צילום: רפי דלויה

לאומי קארד לא שיפרה את הרווח הנקי, אבל פינקה את הבכירים

הרווח הנקי ירד ב-8.6% ועמד על 180 מיליון שקל. עלות שכרו של מנכ"ל לאומי קארד, חגי הלר, עמדה על כ-3 מיליון שקל, עלייה של 64%

24.02.2016, 09:34 | גיל קליאן

חברת כרטיסי האשראי לאומי קארד סיימה את 2015 עם הכנסות של קצת יותר ממיליארד שקל, עלייה של 3.8% לעומת שנת 2014. עם זאת, עלייה בהוצאות התפעול מנעה מהשיפור בהכנסות להגיע לשורה התחתונה של החברה. הסיבה: הוצאות שרשמה החברה על ההסכם הקיבוצי לעובדיה.

קראו עוד בכלכליסט

לאומי קארד סיימה את 2015 עם רווח נקי של 180 מיליון שקל, ירידה של 8.6% לעומת שנת 2014.

החברה התייחסה בדו"חות לעבודתה של ועדת שטרום, ששוקלת את הפרדת חברות כרטיסי האשראי מהבנקים על מנת להגביר את התחרות במערכת הבנקאית. החברה כתבה כי "מסקנותיה הסופיות של ועדת שטרום, הצפויות להתפרסם והמצטרפות למסקנות של ועדות אחרות הרלוונטיות לפעילות החברה, עשויות להשפיע על התוכנית האסטרטגית של החברה בשנים הבאות".

גם לאומי קארד, בדומה לחברת כאל שפירסמה הבוקר את תוצאותיה, הגדילה בונוסים לבכיריה. עלות שכרו של מנכ"ל לאומי קארד, חגי הלר, עמדה על כ-3 מיליון שקל, עלייה של 64% לעומת עלות שכרו בשנת 2014.

מנכ"לית לאומי רקפת רוסק עמינח ומנכ"ל לאומי קארד חגי הלר מנכ"לית לאומי רקפת רוסק עמינח ומנכ"ל לאומי קארד חגי הלר מנכ"לית לאומי רקפת רוסק עמינח ומנכ"ל לאומי קארד חגי הלר

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות