אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חלל תקשורת: חברות הביטוח הסכימו לשלם 96% מהפוליסות על עמוס 5 צילום: יובל חן

חלל תקשורת: חברות הביטוח הסכימו לשלם 96% מהפוליסות על עמוס 5

חלל תקשורת עדכנה היום כי חברות הביטוח הסכימו לשלם לה 152 מיליון דולר מתוך ביטוח כולל של 158 מיליון דולר על הלוויין האבוד

24.02.2016, 13:43 | גיל קליאן

חלל תקשורת שבשליטת שאול אלוביץ' עדכנה היום (ד') שוב לגבי התקדמות תביעות ותשלומי הביטוח שלה ללוויין עמוס 5.

קראו עוד בכלכליסט

לפי הדיווח של החברה, חברות הביטוח הסכימו להעביר לה 152 מיליון דולר למתוך כיסוי ביטוחי כולל של 158 מיליון דולר. בעדכון הקודם, הסכום הזה עמד על 148מיליון דולר, כך שבך הסכום שטרם קיבל את אישורי חברות הביטוח לתשלום ירד מ-10 מיליון דולר לסכום של 6 מיליון דולר.

כמו כן עדכנה חלל תקשורת כי הסכום שהתקבל בפועל עומד על 116 מיליון דולר - לעומת 48 מיליון דולר בעדכון הקודם, שנמסר למשקיעים לפי כ-10 ימים.

ביום שבת ה-21 בנובמבר 2015 מסרה חלל תקשורת כי בשעות הבוקר איבדה את הקשר עם הלוויין, והשירותים שהוא מספק ללקוחותיו פסקו מאז. מדובר במקרה הראשון בהיסטוריה העולמית שחברה מאבדת לווין בחלל. עוד נמסר בהודעה הראשונית כי "החברה מבקשת להבהיר, בהתאם לבחינות מקדמיות אשר בוצעו על ידה, כי ככל שיתרחש 'טוטאל לוס' (כשל גמור) של הלוויין, תהיה לכך השפעה זניחה על ההון העצמי של החברה".

דוד פולק מנכ"ל חלל תקשורת , צילום: אוראל כהן דוד פולק מנכ"ל חלל תקשורת | צילום: אוראל כהן דוד פולק מנכ"ל חלל תקשורת , צילום: אוראל כהן

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות