אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
פרופסור דן אריאלי מצטרף ללמונייד

פרופסור דן אריאלי מצטרף ללמונייד

למונייד הישראלית מפעילה מערכת טכנולוגית לתחום ביטוחי הרכוש בארה"ב במודל של P2P. אריאלי עתיד להוביל את מחקר הכלכלה ההתנהגותית בחברה

24.02.2016, 16:06 | מאיר אורבך

פרופ' דן אריאלי יצטרף לחברת חברת הסטארט-אפ הישראלית למונייד בתפקיד מדען ראשי בתחום מדעי ההתנהגות ויוביל את מחקר הכלכלה ההתנהגותית בחברה. למונייד שמתכוונת להציע שירותי ביטוח רכוש במודל של P2P. החברה הכריזה לאחרונה על שורה של מבטחים שיעמדו מאחוריה, ביניהם גם ברקשייר של וורן באפט.

קראו עוד בכלכליסט

בהתייחסו למינויו בחברה אמר אריאלי: "אם תנסה להמציא מערכת שמוציאה את הרע ביותר מבני האדם כנראה שתמצא אותה במערכות הביטוח של היום".

"בזבזנו את השנים האחרונות שלנו בנסיונות להבין את המערכת והגענו לסמקנה שתעשיה זו צריכה שינוי עמוק", הוסיף אריאלי. "המודל העסקי הייחודי של למונייד מסוגל לשנות את התמונה מהיסוד הן מבחינה החוויה של עבודה מול חברות ביטוח והן את האספקטים הכלכלים".

בסוף 2015 גייסה החברה 13 מיליון דולר בגיוס סיד מסקויה וקרן אלף. מייסדי החברה הם שי ויניגר ודניאל שרייבר. שי ויניגר התייחס למינוי ואמר ש"ניסיונו העשיר של פרופ' אריאלי בחקר ההגינות וחוסר ההגינות מדגים את קפיצת המדרגה שעשה המדע בחקר השאלה מה מוציא את הטוב והרע מבני אדם. אני מקווה שהשילוב בין כלכלה התנהגותית לטכנולוגיה שלנו יקטין משמעותית את הזיופים והרמאויות שנחשף אליהן ואת הביורוקרטיה בתחום".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות