אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
טוויטר פיתחה אפליקציה למנכ"לים אובססיביים של חברות סטארט-אפ צילום: יצרן

טוויטר פיתחה אפליקציה למנכ"לים אובססיביים של חברות סטארט-אפ

פאבריק היא האפליקציה הראשונה שהחברה פיתחה בעצמה מאז נוסדה. היא מספקת למפתחים נתונים והתרעות בזמן אמת על השימוש באפליקציה שלהם

24.02.2016, 17:30 | נמרוד צוק
לראשונה מאז שהוציאה את אפליקציית טוויטר, החברה משחררת אפליקציה עצמאית שפיתחה בעצמה: פאבריק, רכיב המובייל של פלטפורמת פיתוח האפליקציות שלה, שנועד לספק למפתחי אפליקציות תמונת מצב על קריסות ותקלות דרך מסך הסמארטפון.

קראו עוד בכלכליסט

האפליקציה, ששוחררה אתמול בגרסאות לאנדרואיד ו-iOS, מאפשרת למפתחים לקבל בזמן אמת נתונים כגון מספר המשתמשים הנוכחי באפליקציה שלהם, מספר המשתמשים היומי ביממה האחרונה, שיעור המשתמשים שלא חוו תקלות כלשהן, מספר התקלות ומספר המשתמשים שהושפעו מהן, התרעות בזמן אמת על כל אחת מהתקלות ופירוט שלהן ברמת הקוד, וסוגים נוספים של מידע.

למפתחי אפליקציות שרוצים מידע זמין, צילום: יצרן למפתחי אפליקציות שרוצים מידע זמין | צילום: יצרן למפתחי אפליקציות שרוצים מידע זמין, צילום: יצרן

האפליקציה היא הרחבה של המערכת Crashlytics, שנוצרה על ידי היזם וויין צ'אנג ונרכשה על ידי טוויטר ב-2013, ולאחר מכן שולבה בפלטפורמת הפיתוח "פאבריק" שהחברה השיקה באוקטובר 2014. עד כה אפשרה המערכת לקבל התרעות ונתונים רק דרך לוח בקרה מבוסס ווב, אליו אפשר היה לגשת גם דרך סמארטפונים וטאבלטים, אבל במידה פחותה של נוחות ויעילות. לטענת החברה, כיום משתמשים במערכת כמה עשרות אלפי מפתחים.

זו אינה האפליקציה העצמאית הראשונה שהחברה משחררת - קדמו לה Vine ופריסקופ - אבל בניגוד לשתי אלו שפותחו על ידי חברות אחרות ונרכשו כמוצר מוגמר על ידי טוויטר, פאבריק פותחה בתוך החברה.

"בנינו את הכלי הזה עבור מנכ"לים אובססיביים של חברות סטארט-אפ שנוהגים לבדוק כל הזמן מה קורה עם האפליקציה שהחברה שלהם מפתחת", אמר למגזין וויירד מנהל המוצר מיקאל בג'אג'.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות