אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
סידס חוששת כי מוצרי שוקולד פגומים נוספים הגיעו לישראל על ידי יבואנים מקבילים צילום: picsart.com

סידס חוששת כי מוצרי שוקולד פגומים נוספים הגיעו לישראל על ידי יבואנים מקבילים

לאחר שהודיעה משווקת מוצרי מארס על ריקול של מוצר פגום אחד בישראל, החברה מדווחת כי ישנו חשש שמוצרים פגומים נוספים הגיעו, בהם חטיפי מארס, סניקרס, מיליקיווי וסלבריישן

24.02.2016, 18:31 | נורית קדוש

יממה בלבד לאחר שהודיעה כי רק מוצר פגום אחד של יצרנית השוקולד הבינלאומית שווק בישראל, מודיעה חברת סידס, משווקת מוצרי מארס בישראל כי יש חשש שמוצרים נוספים הגיעו לישראל על ידי יבואנים אחרים, ובהם חטיפי מארס, סניקרס, מיליקיווי וסלבריישן. ההחזרה היזומה (ריקול) שביצעה השבוע חברת מארס מתבצעת רק למוצרים האמורים, אשר יוצרו במפעל וויגל (Veghel) של חברת מרס בהולנד, בשל האפשרות של הימצאות פיסת פלסטיק קטנה בצבע אדום במוצרים אלו.

כאמור, עד כה התגלתה בישראל סדרה אחת בלבד של מוצר מסוג סניקרס מיני 187 גרם מספר אצווה 551C1NLD04 תאריך תפוגה 11.12.2016 אשר ההחזרה היזומה חלה עליה ואשר רשום על העטיפה שלה "סניקרס מיני חטיף שוקולד חלב" וכן המילים "מיוצר על ידי מארס הולנד".

סניקרס, צילום: picsart.com סניקרס | צילום: picsart.com סניקרס, צילום: picsart.com

חברת סידס הודיעה כי היא פועלת לאיסוף אצווה זו, אך מאחר שעשויים להימצא בשוק מוצרים אשר יובאו לישראל שלא על ידי היבואן הרשמי, היא מפרסמת מטעמי זהירות, את רשימת המוצרים כפי שפורסמה על ידי חברת מארס באירופה אשר החזרה יזומה זו (ריקול) חלה גם לגביהם.

בסידס ציינו עוד כי חברת מארס מאמינה שמדובר במקרה בודד המתייחס רק למוצרים הספציפיים הנ"ל שיוצרו בהולנד בתקופה שבין 5.12.2015 לבין 18.1.2016. למרות שכמות המוצרים שנפגעו מוגבלת, הם שווקו למדינות רבות וכן לדיוטי פרי ולפיכך, ומטעמי זהירות, ההחזרה היזומה (ריקול) מתבצעת בכל המדינות אליהן נשלחו המוצרים הנ"ל שיוצרו בהולנד. עד לרגע זה, חברת מארס קיבלה רק תלונה אחת בגרמניה בקשר לחטיף "סניקרס"; בישראל לא התקבלה שום תלונה.

כל מי שבידו מוצר מהמוצרים הנ"ל מתבקש שלא לצרוך אותו.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות