אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
נתניהו נפגש עם סאטיה נאדלה: "הקשר בין ישראל למיקרוסופט הוא זיווג משמיים" צילום: עמוס בן גרשום לע"מ

נתניהו נפגש עם סאטיה נאדלה: "הקשר בין ישראל למיקרוסופט הוא זיווג משמיים"

השניים שוחחו על הידוק שיתוף הפעולה בין ישראל לחברה, ורה"מ הבטיח כי יפחית את המגבלות על יצוא טכנולוגיית הסייבר. מנכ"ל מיקרוסופט: "חותרים להעצים כל אזרח ישראלי"

25.02.2016, 11:52 | רוני זינגר

ראש הממשלה בנימין נתניהו נפגש הבוקר עם מנכ"ל חברת מיקרוסופט העולמית, סאטיה נאדלה שמבקר בישראל.

בפגישה שוחחו השניים על הידוק שיתוף הפעולה בין ישראל לבין פעילות חברת מיקרוסופט, שחוגגת בימים אלה 25 שנים להקמת מרכז הפיתוח של החברה בישראל. מלשכת ראש הממשלה נמסר כי מנכ"ל מיקרוסופט דיבר על מחויבות מיקרוסופט לישראל, השקעותיה בשוק המקומי ומחויבותה להמשך צמיחתה של תעשיית ההייטק והחדשנות בישראל - זאת באמצעות תוכניות סיוע לסטארט-אפים, הטמעת טכנולוגיות מתקדמות בכל מגזרי המשק, קידום המדע והטכנולוגיה וחינוך למקצועות המחשוב ומתמטיקה.

קראו עוד בכלכליסט

רה"מ בנימין נתניהו עם מנכ"ל מיקרוסופט סאטיה נאדלה , צילום: עמוס בן גרשום לע"מ רה"מ בנימין נתניהו עם מנכ"ל מיקרוסופט סאטיה נאדלה | צילום: עמוס בן גרשום לע"מ רה"מ בנימין נתניהו עם מנכ"ל מיקרוסופט סאטיה נאדלה , צילום: עמוס בן גרשום לע"מ

נתניהו מצדו הבהיר כי ידאג שתהיינה כמה שפחות מגבלות על יצוא טכנולוגיית סייבר. בפגישה השתתפו גם מנכ"ל משרד ראש הממשלה אלי גרונר וראש מערך הסייבר הלאומי ד"ר אביתר מתניה. מנכ"ל חברת מיקרוסופט סאטיה נאדלה אמר בתום הפגישה כי ״במיקרוסופט אנו חותרים להעצים כל אזרח ישראלי, כל עסק, כל סטארט-אפ, כל מפתח וארגון ממשלתי כדי שישיגו יותר. בעזרת הכלים שלנו ללקוחות ולמפתחים כאן בישראל, יש את הטכנולוגיה הדיגיטלית והפלטפורמות הדרושות להם לממש צמיחה והזדמנויות חדשות העומדות בפתח”.

נתניהו מסר כי "אנו מציינים 25 שנה לשיתוף הפעולה בין מיקרוסופט ומדינת ישראל. כעת עלינו לקבוע את הנתיב ל-25 השנים הבאות. ישראל היא מרכז של חדשנות טכנולוגית אדירה. מיקרוסופט היא חברת טכנולוגית אדירה. מדובר בזיווג שנוצר בשמיים, אך פועל כאן על פני כדור הארץ".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות