אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
enSilo השלימה גיוס של 19 מיליון דולר

enSilo השלימה גיוס של 19 מיליון דולר

חברת הסייבר פיתחה טכנולוגיה למניעת זליגה של מידע רגיש משרתי ארגונים. את הגיוס הנוכחי בסך 9 מיליון דולר הובילה רמברנדט ונצ'ר פרטנרס והוא מביא את סך גיוסי החברה ל-21 מיליון דולר

25.02.2016, 14:27 | מאיר אורבך

חברת הסייבר אינסיילו (enSilo), גייסה 9 מיליון דולר בהובלת רמברנדט ונצ'ר פרטנרס, בסבב בו השתתפו גם המשקיעים הקיימים, כרמל ונצ'רס ולייטספיד ונצ'ר פרטנרס. גיוס זה הוא חלק מסבב הגיוס הראשון של החברה שעומד כעת על 19 מיליון דולר, שמביא את סך גיוסיה עד כה ל-21 מיליון דולר.

קראו עוד בכלכליסט

המימון החדש ישמש להרחבת פעילויות השיווק והמכירות של החברה, ולשיפור חוויית הלקוח על מנת לתמוך בביקוש עבור מוצרי ושירותי החברה. מייסדי החברה הם רועי קתמור- מנכ"ל החברה, אודי יאבו - סמנכ"ל הטכנולוגיות,תומר ביטון - סמנכ"ל המחקר ועידו קלזון - סמנכ"ל הפיתוח. החברה הוקמה בשנת 2014, והיא מעסיקה כ-45 עובדים בשני מרכזים: האחד בסן פרנסיסקו והשני במרכז הפיתוח בישראל שיושב בהרצליה פיתוח ובו כ-30 עובדים. 

לא מתמקדים במניעת החדירה לרשת לא מתמקדים במניעת החדירה לרשת לא מתמקדים במניעת החדירה לרשת

הפלטפורמה של enSilo מבוססת על ההנחה כי לא ניתן למנוע את החדירה לרשת הארגונית, ומנסה למנוע את שיבוש הנתונים ולמנוע גניבת המידע מהארגון. לכן, במקום לחסום את הארגון מפני כניסה של גורמי איום חיצוניים ולייצר אלפי התראות למנהל האבטחה, החברה מתמקדת במניעת זליגה של מידע רגיש אל מחוץ למערכת.

בחודש דצמבר 2015, enSilo חשפה כי מצאה חולשת אבטחה חמורה באנטי וירוס McAfee של אינטל (גירסה 8.8) אשר מאפשרת לתוקף פוטנציאלי להפוך את האנטי וירוס לכלי התקפה ולעקוף תכונות הגנה של ווינדוס. מוצרי אבטחה כגון אנטי וירוס של קספרסקי (גירסה MR2 2015) וכן AVG Internet Security לקו גם הם באותה חולשת אבטחה.

סקר שוק שנערך לאחרונה על ידי חברת המחקר גרטנר מצא כי 44% מלקוחות הפתרונות להגנת נקודות קצה (EPP) מדווחים כי הם נפרצו, וקבע כי הנתון מעיד על כך ש"התעשייה כשלה במטרתה העיקרית: מניעת הדבקות בתוכנות זדוניות".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות