אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
היי, חתול רוכב באופנוע הזה! צילום: nitrinos

היי, חתול רוכב באופנוע הזה!

הקסדות שרוכבי הארלי דיווידסון כנראה לא יאמצו, מילון לרומנטיקת אימוג'י, מכונית מעופפת (בערך), מסע בזמן (לא בדיוק) ומכונה להכנת כפיות אכילות (טוב, זה כבר יותר סביר). חמישה דברים שלא ידעתם שאתם צריכים

27.02.2016, 17:47 | דור צח

1. חתולים על אופנוע

אופנוענים, נמאס לכם מהקסדות הרגילות והמשעממות? למה שלא תהפכו לחתול ענק בעזרת הקסדות המגניבות הבאות? אישית התרשמנו והוטרדנו במיוחד מזאת שכוללת עיני חתול. 660-495 דולר, בהתאם לדגם הקסדה.  

הקסדה המייללת, צילום: nitrinos הקסדה המייללת | צילום: nitrinos הקסדה המייללת, צילום: nitrinos

2. הו, קקי מחייך מתוק שלי

אחרי מילון האימוג'י, קבלו את המדריך שיעזור לכם להיות רומנטיקנים בלי מילים. "How To Speak Emoji Love" כולל משפטי פתיחה, מחוות אהבה ומחוות לסרטים רומנטיים. המחיר: כ-10 דולר והאמון שלכם באנושות.

לרומנטיקן המתחיל, צילום: firebox לרומנטיקן המתחיל | צילום: firebox לרומנטיקן המתחיל, צילום: firebox

3. לאן המכונית הזאת עפה?

היום שבו כולנו ניסע במכוניות מעופפות עדיין לא כאן, וספק אם יגיע. בינתיים תוכלו להסתפק ברחפן-מכונית הזה, שמגיע למהירות של 108 קמ"ש. 100 דולר.

זו מכונית? זה מטוס?, צילום: hammacher.com זו מכונית? זה מטוס? | צילום: hammacher.com זו מכונית? זה מטוס?, צילום: hammacher.com

 

4. כפיות קסמים

הנה דרך לא רעה לשדרג את ערבי זלילת הגלידה מול הטלוויזיה (אל תשקרו לנו, לכולם יש ערבי זלילת גלידה מול הטלוויזיה). המכונה הבאה תכין כפיות אכילות מבצק, בתוך שלוש דקות בלבד. עדיין לא ידוע מתי היא תימכר וכמה תעלה, אבל אפשר להתעדכן באתר המוצר.

כל כך חמודה שאפשר לאכול אותה, צילום: http://ediblespoonmaker.com כל כך חמודה שאפשר לאכול אותה | צילום: http://ediblespoonmaker.com כל כך חמודה שאפשר לאכול אותה, צילום: http://ediblespoonmaker.com

5. זמן זה כסף

אז מסתבר שיש קמפיין אינדיגוגו שמציע לתורמים לו לנסוע בזמן. הפרטים הטכניים, כמובן, "סודיים ביותר", אבל מחירים כבר יש. דילוג של שלוש דקות לעבר או לעתיד עולה 300 דולר, ושעה כבר תעלה לכם 6,000. אנחנו באמת לא מבינים איך הקמפיין לא גייס אפילו דולר אחד עד כה. אולי הוא פשוט הקדים את זמנו.

בדיוק כמו מרטי בדיוק כמו מרטי בדיוק כמו מרטי

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות