אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
Gett הישראלית יוצאת בגיוס ענק לפי שווי של 2 מיליארד דולר

Gett הישראלית יוצאת בגיוס ענק לפי שווי של 2 מיליארד דולר

החברה העומדת מאחרי אפליקציית הזמנת המוניות המצליחה מבקשת לגייס 300-400 מיליון דולר בגיוס פרטי גדול כדי להיצמד למתחרותיה הגדולות, ובראשן אובר. Gett, לשעבר Get Taxi, שכרה את שירותי Wells Fargo על מנת לאתר עבורה משקיעים מתאימים

26.02.2016, 17:00 | בלומברג

חברת Gett הישראלית (לעבר Get Taxi), העומדת מאחורי אפליקציית הזמנת המוניות המצליחה, מגייסת 300-400 מיליון דולר לפי שווי ענק של עד 2 מיליארד דולר - כך מסרו ל"בלומברג" גורמים המקורבים לנושא שביקשו להישאר בעילום שם.

Gett מנסה לגייס את הכסף בסבב גיוס פרטי, ושכרה את פירמת Wells Fargo על מנת לאתר משקיעים מתאימים. התוכניות של Gett לסבב הגיוס עדיין אינן סופיות, מסרו אותם גורמים. 

מייסד גט טקסי שחר וייסר, צילום: אילן ספירא מייסד גט טקסי שחר וייסר | צילום: אילן ספירא מייסד גט טקסי שחר וייסר, צילום: אילן ספירא

נציגים של Get ושל Wells Fargo סירבו להגיב לידיעה.

Gett מנסה לגייס את הכסף כדי להיצמד למתחרותיה הגדולות, ובהן Uber - הסטארט אפ בעל השווי הגדול בעולם - ואפליקציית Lyft, שלאחרונה סגרה סבב גיוס של מיליארד דולר לפי שווי של 5.5 מיליארד דולר.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

7 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

4.
האפליקציה הזאת לא פותרת בעיה אחת מרכזית.
תהייה טובה ככל שתהייה (ובאמת היא מאוד נוחה) אבל הבעיה המרכזית בתחום הזה היא הנהגים. כשאתה נוסע במונית והנהג בכוונה נוסע לאט מאוד, בכוונה לא עובר באור ירוק כאילו הוא לא רואה שהאור ירוק כדי למשוך עוד זמן ... אז צר לי, אין באמת משהו טכנולוגי שיכול לפתור את זה. האפליקציה הזאת תתפתח רק כשימצאו פתרונות לבעיות עם נהגים.
רז  |  26.02.16
לכל התגובות