אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הרצליה: הוועדה המקומית אישרה תוכנית פינוי בינוי ראשונה בעיר הדמיה: קיקה בראז

הרצליה: הוועדה המקומית אישרה תוכנית פינוי בינוי ראשונה בעיר

במסגרת התוכנית 84 דירות ישנות במתחם מנדלבלט-אבן עזרא ייהרסו ובמקומן ייבנו 278 יחידות דיור בשני מגדלים בני 15 קומות; שטחן של 20% מהדירות החדשות יהיה קטן מ-75 מ"ר במטרה לענות על צרכי האוכלוסייה המקומית

29.02.2016, 16:49 | אביב גוטר
הוועדה המקומית לתכנון ובנייה הרצליה אישרה היום תכנית פינוי בינוי ראשונה בעיר. במסגרת התוכנית 84 דירות ישנות במתחם מנדלבלט-אבן עזרא ייהרסו ובמקומן ייבנו 2 מגדלי מגורים בגובה 15 קומות ושנים נוספים בני 12 קומות אשר יכללו 278 יחידות דיור. כמו כן, שטחן של 20% מהדירות בתכנית יהיו קטנות מ-75 מ"ר במטרה לספק תמהיל דירות מגוון לצרכי האוכלוסיה כפי שדרשה הרשות המקומית.

קראו עוד בכלכליסט

חברת מטרופוליס שאמונה על הפרויקט העתידי נכנסה אליו לפני כשלוש שנים לאחר ההכרזה של הרצליה כוועדה מקומית עצמאית, ומעריכה כי כבר בסוף השנה הזו היא תוכל להתחיל בהריסת המבנים הישנים. התכנית תוכננה על ידי האדריכלית קיקה בראז בשיתוף פעולה עם הציבור וקיבלה את תמיכתה עוד בטרם הועברה לדיון והוחלט על הפקדתה. למרות זאת מטרופוליס זקוקה להשלים את דרישות העירייה לצורך הפקדת התכנית, ולאחר מכן יהיה ניתן להגיש בקשות להיתרי בנייה.

אורן פלוטקין, מבעלי חברת מטרופוליס ציין: "הגענו לרגע הזה אחרי מכשולים רבים. לשמחתנו, בזכות גישתה של עיריית הרצליה יתבצע חידוש של מתחם של בעיר".

"פרויקט מנדלבלט-אבן עזרא הוא מבין הראשונים שהתחלנו לקדם במסגרת התכנית האסטרטגית לחידוש מתחמי מגורים", מסר מנכ"ל מטרופוליס אודי בלום. בלום הוסיף כי: "אחרי עבודה מאומצת אנו שמחים לקבל את האישור המיוחל של הוועדה. לאורך החודשים האחרונים נוכחנו להירתמות של מחלקת ההנדסה בעירייה בראשות מהנדס העיר מייק סקה וסגניתו אדריכלית תמר פוריה-שרביט המנהלת את המחלקה להתחדשות עירונית".

הדמיית פרויקט מנדלבלט-אבן עזרא בהרצלייה, הדמיה: קיקה בראז הדמיית פרויקט מנדלבלט-אבן עזרא בהרצלייה | הדמיה: קיקה בראז הדמיית פרויקט מנדלבלט-אבן עזרא בהרצלייה, הדמיה: קיקה בראז

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות