אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
יוג'ין קנדל ימנה את הציר הכלכלי בוושינגטון צילום: עמית שעל

יוג'ין קנדל ימנה את הציר הכלכלי בוושינגטון

ל"כלכליסט" נודע כי מנכ"ל האוצר, העומד בראש ועדת האיתור, בחר ביו"ר המועצה הלאומית לכלכלה לשעבר לנציגו בוועדה

01.03.2016, 07:52 | עמרי מילמן

פרופ' יוג'ין קנדל, לשעבר יו"ר המועצה הלאומית בכלכלה, ימונה לנציג מנכ"ל משרד האוצר שי באב"ד לוועדת האיתור לתפקיד הציר הכלכלי בוושינגטון. קנדל עומד היום בראש עמותת סטארט אפ ניישן סנטרל, שמטרתה חיזוק תעשיית ההייטק הישראלית אל מול תנועת החרם BDS.

בראש וועדת האיתור אמור לעמוד מנכ"ל האוצר או נציגו, נציב שירות המדינה, משה דיין (או נציגו), דיפלומט בכיר, איש אקדמיה בתחום ונציג ציבור. את כולם אמורים למנות נציב המדינה ומנכ"ל האוצר, שעומד בראשות הוועדה.

אחד השמות שנקשרו לתפקיד הוא הממונה על השכר באוצר קובי אמסלם, אלא שבסופו של דבר הוא לא לא יכל להגיש בסופו של דבר מועמדותו מאחר ואחד התנאים הנדרשים לתפקיד הוא תואר בכלכלה או מנהל עסקים, בעוד שלו יש תואר ראשון ושני במשפטים.

קוסי אמסלם, הממונה על השכר, צילום: נמרוד גליקמן קוסי אמסלם, הממונה על השכר | צילום: נמרוד גליקמן קוסי אמסלם, הממונה על השכר, צילום: נמרוד גליקמן

מלבד אמסלם בכירים לשעבר נוספים באוצר הגישו מועמדותם לתפקיד הנחשק שהתפנה לאחר שהציר הקודם, משה בר סימן טוב, קיצר את כהונתו לאחר מספר חודשים בוושינגטון כדי להתמנות לתפקיד מנכ"ל משרד הבריאות.

מנציבות שירות המדינה נמסר כי "ההרכב הסופי טרם גובש ונמצא בשלבים אחרונים של סיכום. הוועדה צפויה להתחיל עבודתה בשבועות הקרובים".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות