אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

צפו: כך בוצע תרגיל המס הגדול של משפחת עופר

איך קרה שמדרישת מס של קרוב למיליארד שקל שילמה משפחת עופר מס זעום של 107 אלף שקל עבור 2010–2006. צפו בווידיאו

02.03.2016, 14:33 | תומר גנון ומאור סוויסה

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

9 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

9.
מה הייתם עושים במקומם?
כנראה אותו הדבר... מה ראוי שייעשה להם? כנראה מה שנעשה לכול חונטה בעבר... זה הטבע האנושי לרצות הכל, החזירות לא מנת חלקם של העשירים בלבד, אבל כשמישהו חוצה את הגבול (כמובן שהגבול עובר איפה שמספיק אנשים מרגישים שהוא עובר) אז יש צורך בפעולה, לרוב אלימה, שתשנה את יחסי הכוחות.
גל , רמת גן  |  02.03.16
8.
בהנחת הסלב שניתנה לגזלנים לבית עופר כמה חיים של חולים היה ניתן להציל במחלקות
הגכמה גני ילדים ובתי ספר היה ניתן לבנות? כמה ילדים בסיכון בסיכון היינו מחלצים מבית הכלא? כמה חולים מאושפזים במסדרון במחלקות הפנימיות היינו מצילים מזיהומים וממות? בכמה היתה משתפרת הרפואה בפריפריה? זה לא רע לשלם שברי אחוז מס במקום הסכום הנדרש ולתיתו לחלאת האדם ניר גלעד 43 מיליוני ש"ח לשנה שכר.להקיא מהמבאישים האלה ומטיביהם.
דוד , צפון  |  02.03.16
6.
איזה כייף זה לעשירים
רק שתבינו כמה המשפחה הזו גוזלת מכל אזרח - ראשית, החברות שלהם שילמו מס מופחת (חוק הרווחים הכלואים, זוכרים?). אז החברה סיימה כל שנה עם קופה גדולה בהרבה ממה שהיה צפוי, לו שילמה מס חברות תקני של 26%, המס שכל חברה בישראל שאינה שייכת לטייקון כלשהו, משלמת. ואז, מהקופה הדשנה הזו, קופה שמלאה ב-26% תוספת, האחים לבית עופר חילקו דיבידנד שמן לעצמם, כי למה לא לדחוף עוד ועוד לכיסים הנפוחים גם ככה? נותנים לך תקח, מרביצים לך תברח. ועכשיו, אחרי שהם גם ככה שלשלו לכיסהם תוספת של מס, שהתקינות שלו מעורפלת ומעוררת תהיות קשות, הם טוענים שהם לא צריכים לשלם מס *רגיל*, כי הם לא תושבי ישראל. שמעתם? המפעלים שלהם *בישראל*, אבל הרווחים בחו"ל, כי הם עצמם לא גרים פה. אבל אל תדאגו, קצת עורכי דין, קצת הבטחות לחברי כנסת שלא שמעתם את שמם, ובסוף הקדנציה נגלה שהם מונו לדירקטוריון כלשהו, קצת לשלוח את ולס לספר מעשיות אלף לילה ולילה לתקשורת, וגם זה יעבור. ואנחנו נמשיך להתעצבן ולא לעשות כלום. קום, התנערה, עם חלכא.
מקסימיליאן רובספייר  |  02.03.16
לכל התגובות