אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
נאט"ו ופורטינט חתמו על הסכם שיתוף פעולה בתחום הסייבר צילום: Shutterstock

נאט"ו ופורטינט חתמו על הסכם שיתוף פעולה בתחום הסייבר

פורטינט הכריזה במהלך כנס הסייבר RSA כי חתמה על הסכם שיתוף פעולה עם סוכנות נאט"ו לתקשורת ומידע (NCI). ההסכם עם פורטינט מצטרף לסדרה של שיתופי פעולה חשובים של נאט"ו עם ארגונים בתעשייה

03.03.2016, 11:31 | בשיתוף פורטינט

פורטינט (Fortinet®) (נאסד"ק: FTNT), מובילה עולמית בפתרונות אבטחת סייבר בעלי ביצועים גבוהים, הכריזה במהלך כנס הסייבר RSA כי חתמה על הסכם שיתוף פעולה עם סוכנות נאט"ו לתקשורת ומידע (NCI) במסגרת ה- NATO Industry Cyber Partnership (NICP). סוכנות ה-NCI אחראית על תפעול והגנת הרשתות של נאט"ו. ההסכם עם פורטינט מצטרף לסדרה של שיתופי פעולה חשובים עם ארגונים בתעשייה במסגרת ה-NICP. 

ההסכם של נאט"ו עם פורטינט נועד לעודד שיתוף ידע ומידע דו-כיווני, בייחוד בנוגע למודיעין איומי סייבר. עניין זה לרוב הוא בעל השפעה גבוהה וזוהי דרך יעילה לשפר את החוסן מפני התקפות סייבר ולהפחית את נקודות התורפה החשופות להתקפה. יוזמה זו צפויה לתרום לנאט"ו בתחומים כגון: שיפור הגנת הסייבר במערך ההגנה של נאט"ו; סיוע בהשתתפות של ארגונים תעשייתיים בפרויקטים בינלאומיים של הגנה חכמה (Smart Defense); שיפור שיתוף הפעולה והעברת הידע בין מומחים בנוגע להתקפות סייבר, איומים, נקודות תורפה ונוזקות; העלאת מודעות בנוגע לסיכוני סייבר; יצירת תמיכה יעילה והולמת במקרה של תקריות סייבר ועוד.

מימין – קואן ג מימין – קואן ג'יגסברס, מנכ"ל סוכנות NCI, משמאל - מייקל קסי, מייסד, נשיא ו-CTO פורטינט. מימין – קואן ג

קואן ג'יגסברס, מנכ"ל סוכנות NCI, אמר כי, "נאט"ו ניצבת בפני איומי אבטחת סייבר אשר יכולים להשפיע על כלכלת מדינות ועל אזרחים ברחבי העולם. כדי למנוע זאת, סוכנות NCI מאמינה בשיתוף מוקדם של מידע אודות איומים ונקודות תורפה עם חברות מובילות ברחבי העולם, כמו פורטינט".

מייקל קסי, מייסד, נשיא ו-CTO פורטינט, אמר כי, "הן הארגונים הציבוריים והפרטיים, והן האנשים הרגילים – כולם נמצאים באופן תמידי תחת התקפות סייבר. השילוב בין הגידול באיומים, נוף האיומים המתפתח ללא הרף והעלייה המשמעותית במספר המכשירים שאנו משתמשים בהם בכל יום, משמעו כי נצטרך לעבוד אף קשה יותר כדי להמשיך ולהגן על עצמנו. אם ארגונים רבים יותר יחלקו באופן יזום מידע שניתן לפעול לגביו, יחד נוכל להלחם בצורה טובה יותר באיומים המתקדמים ולבלום את הסיכונים החדשים כדי לספק אבטחה ללא פשרות היום ובעתיד".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות