אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ווטסאפ הוסיפה אפשרות לשיתוף מסמכים באפליקציה צילום: בלומברג

ווטסאפ הוסיפה אפשרות לשיתוף מסמכים באפליקציה

החברה טרם הכריזה רשמית על הפיצ'ר החדש, אבל הוא כבר זמין עבור חלק מהמשתמשים בגרסאות האייפון והאנדרואיד וכולל כרגע קבצי PDF בלבד

03.03.2016, 12:15 | נמרוד צוק
ווטסאפ מוסיפה לאפליקציה אפשרות למשלוח מסמכים: אפשרות חדשה שנוספה לתפריט שליחת הקבצים מאפשרת לשלוח לאנשי הקשר קבצי PDF שמאוחסנים על גבי המכשיר או על גבי שרותי ענן. החברה טרם הכריזה רשימת על הפיצ'ר החדש, אבל הוא כבר זמין לחלק מהמשתמשים בגרסאות האייפון והאנדרואיד, ובאתר החברה מופיע דף הסבר לשימוש ביכולת.

קראו עוד בכלכליסט

כדי לשלוח מסמך בגרסת האנדרואיד יש ללחוץ על אייקון המהדק המשרדי בחלון השיחה ולבחור באפשרות "Document", שנוספה לאחר שכפתור צילום הסטילס והווידיאו אוחדו לכפתור אחד. לאחר מכן בוחרים את הקובץ הרצוי מרשימת קבצי ה-PDF ששמורים על גבי המכשיר. באייפון יש ללחוץ על כפתור החץ ולבחור באופציה "שתף מסמך" מהתפריט.

 שיתוף מסמך בגרסת ה-iOS של האפליקציה שיתוף מסמך בגרסת ה-iOS של האפליקציה  שיתוף מסמך בגרסת ה-iOS של האפליקציה

בגרסת ה-iOS ניתן לשלוח מסמכים גם מתוך שרותי אחסון בענן כגון גוגל דרייב, דרופבוקס או iCould Drive, אבל אפשרות זו עדיין לא זמינה מגרסת האנדרואיד של האפליקציה. כמו כן לא ברור האם בכוונת החברה להוסיף בעתיד סוגי קבצים נוספים.

כדי לבצע את המשלוח גם הצד המקבל צריך להשתמש בגרסה העדכנית ביותר של האפליקציה. עם זאת לא נדרשת התקנה של אפליקציה לקריאת מסמכי PDF כדי לצפות בתצוגה המוקדמת של המסמך, שנכללת כפיצ'ר מובנה באפליקציה לאחר העדכון.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות