אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בנק OUB הסינגפורי ישקיע 10 מיליון דולר בפלטפורמה של OurCrowd צילום: שאטרסטוק

בנק OUB הסינגפורי ישקיע 10 מיליון דולר בפלטפורמה של OurCrowd

לפלטפורמת מימון ההמונים של החברה יש כיום 11 אלף משקיעים מ-120 מדינות. ההשקעה הנוכחית תשמש אותה להרחבת פעילותה באסיה פסיפיק ואיתור השקעות באזור

03.03.2016, 13:08 | מאיר אורבך

הבנק הסינגפורי OUB United Overseas Bank משקיע 10 מיליון דולר ב-OurCrowd - פלטפורמת השקעות באמצעות מימון המונים, ההשקעה תשמש את החברה להרחבת פעילות הפלטפורמה באסיה פסיפיק ואיתור השקעות באזור. כמו כן השתתפה בהשקעה Sassoon Group.

קראו עוד בכלכליסט

בעקבות ההשקעה החדשה יוכלו חברות מדרום מזרח אסיה לקבל השקעות קטנות ממספר גדול של משקיעים המהווים חלק מהפלטפורמה של OurCrowd. בנוסף, החיבור ל- OurCrowd יאפשר לחברות אלו גישה לפעילות בינלאומית, באמצעות רשת המשקיעים של הפלטפורמה.

11 אלף משקיעים, רובם אנשים פרטיים 11 אלף משקיעים, רובם אנשים פרטיים 11 אלף משקיעים, רובם אנשים פרטיים

"שיתוף הפעולה עם הבנק הסינגפורי הוא צעד חשוב בכניסה שלנו לדרום מזרח אסיה. עכשיו המשקיעים שם יוכלו ליהנות לא רק מהשקעות בחברות באזורם, אלא גם בכל מקום אחר בו אנחנו מושקעים, כולל ישראל, עמק הסיליקון ואחרים", אומר ג'ון מדבד, מייסד ומנכ"ל OurCrowd.

מאז הקמתה ב-2013 השקיעה OurCrowd כ-170 מיליון דולר בכ-80 חברות סטארט-אפ. במהלך 2015 בלבד השקיעה החברה 100 מיליון דולר. לפלטפורמת ההשקעות שלה יש כיום כ-11 אלף משקיעים שונים מ-120 מדינות. מרבית ההשקעות מגיעות מאנשים פרטיים שמשקיעים עשרות אלפי דולרים בחברות שבחרו. עד היום חתמה OurCrowd על הסכמי שיתוף פעולה עם חברות וקרנות דוגמת סקויה, אקסל, אינדקס, מיקרוסופט, GE, אינטל ואחרים. כמו כן, עבדה הקרן בשיתוף פעולה עם משקיעים בכירים דוגמת וינוד קושלה, מרק בניוף ואריק שמידט.

לבנק UOB יש 500 משרדים ב-19 מדינות, והוא נחשב לאחד הבנקים המובילים באסיה פסיפיק. Sassoon Group היא חברת השקעות עם התמחות בנדל"ן שהשקיעה אף היא בפלטפורמה, סכום ההשקעה לא נחשף.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות