אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אביליטי פותחת ברגל שמאל: "פרסום הדוחות של 2015 ידחו למועד בלתי ידוע"

אביליטי פותחת ברגל שמאל: "פרסום הדוחות של 2015 ידחו למועד בלתי ידוע"

חברת הטכנולוגיה שהצטרפה למסחר בבורסה רק לפני כחודשיים הודיעה כי מדובר בסיבות טכניות בלבד: ״החלטנו לדחות את הפרסום עד שהביקורת על התוצאות הכספיות תושלם"

03.03.2016, 13:09 | דרור רייך

אביליטי שמפתחת ומייצרת טכנולוגיות לניטור אכיפה וסייבר הצטרפה למסחר בבורסה לפני כחודשיים, הודיעה היום למשקיעים על דחיית מועד שיחת ועידה ופרסום הדוחות הכספיים לשנת 2015.

קראו עוד בכלכליסט

הדוחות השנתיים שהיו אמורים להתפרסם היום נדחו למועד לא ידוע. על פי החברה מדובר בסיבות טכניות כלומר הביקורת על הדוחות עדין לא הסתיימה.

אבי לוין, מנהל הכספים של החברה, ציין כי "תאריך הפרסום של הדוחות הכספיים שהיה מתוכן להיום הקדים משמעותית את המועד האחרון שנקבע על ידי הכללים של הרשות לניירות ערך. כמו כן, זה יהיה פרסום הרווחים הראשון של החברה לאחר הפיכתה ציבורית״

״החלטנו לדחות את הפרסום עד שהביקורת על התוצאות הכספיות תושלם. רואי החשבון שלנו ממשיכים לעבוד בחריצות עם ההנהלה כדי לסיים את הביקורת. אביליטי תודיע על תאריך אחר לפרסום הרווחים ושיחת ועידה״ סיכם לוין.

חברת אביליטי עוסקת בפתרונות תקשורת מודיעין לחברות ממשלות, כוחות שיטור וצבא והמסחר. היא הוקמה ב-1994 ונמצאת בתל אביב. היא מציעה ללקוחותיה בכ-50 מדינות מגוון רחב של טכנולוגיות אכיפה, מעקב, שיטור וסייבר.

שווי השוק הנוכחי של אביליטי על 727 מיליון שקלים והיא הצטרפה למדדי ת"א-75 ות"א-100, במסגרת המסלול המהיר שהיה בסוף ינואר.

אביליטי נסחרת גם בנאסד"ק לאחר שהתמזגה לתוך חברת קיימברידג' בספטמבר אשתקד, בעסקת בשווי 192 מיליון דולר. הכנסות אביליטי בששת החודשים הראשונים של 2015 עלו ל-43 מיליון דולר בהשוואה ל-16.4 מיליון דולר במחצית הראשונה של 2014. הרווח הנקי של החברה גדל ב-394% ל-16.8 מיליון דולר בהשוואה ל-3.4 מיליון דולר במחצית.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות