אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
טבע השלימה את רכישת רימסה תמורת 2.3 מיליארד דולר צילום: עמית שעל

טבע השלימה את רכישת רימסה תמורת 2.3 מיליארד דולר

מנכ"ל טבע: "רימסה תספק לטבע מותג חזק, פורטפוליו ייחודי של מוצרים המוגנים בפטנטים, צבר פיתוח מוצרים מבטיח, וקשרים חשובים עם מטופלים, רופאים וספקים אחרים של שירותי בריאות"

03.03.2016, 17:48 | גיל קליאן

טבע הודיעה היום (ה') על השלמת רכישת רימסה תמורת 2.3 מיליארד דולר.

קראו עוד בכלכליסט

טבע דיווחה כי "עם השלמת הרכישה, טבע הינה כעת אחת מחברות הפרמצבטיקה המובילות במקסיקו, השוק השני בגודלו באמריקה הלטינית ואחד מחמשת השווקים המתפתחים המובילים בעולם".

"הרכישה מיישמת את האסטרטגיה שלנו להגביר את נוכחות החברה בשווקים מתפתחים מרכזיים, ומעניקה לנו פלטפורמה לצמיחה נוספת באזור. רימסה תספק לטבע מותג חזק, פורטפוליו ייחודי של מוצרים המוגנים בפטנטים, צבר פיתוח מוצרים מבטיח, וקשרים חשובים עם מטופלים, רופאים וספקים אחרים של שירותי בריאות", אמר ארז ויגודמן, נשיא ומנכ"ל טבע. "יש לנו אחריות ברורה להפוך את היתרונות הללו לתוצאות לטובת המטופלים, הלקוחות והקהילות שאותן אנו משרתים, כמו גם לטובת בעלי המניות שלנו".

רימסה הוקמה בשנת 1970 והנהלת החברה ממוקמת במקסיקו סיטי. לחברה תרופות לכאבי שרירים כגון Cartigen, Dolocam למיגרנות, מוצרים לבריאות האשה כגון Prevefem, מוצרים גסטרולוגיים כגון Tremecox ומוצרי OTC ביניהם Vitalen ו-Polibetic, שהם למעשה תוספי תזונה.

ההוצאות על הבריאות במקסיקו נחשבות מהנמוכות בעולם, כאשר הן היוו כ-6.2% מהמתמ"ג במדינה. ממוצע ההוצאות על הבריאות במדינות ה-OECD עומד על 9.3%. בישראל עומדת ההוצאה על הבריאות על 7.3% מהתמ"ג. הציפייה היא כי בשנים הקרובות יעלו ההוצאות על הבריאות במקסיקו ולכן העניין של חברות התרופות הגלובליות במדינה גובר.

ארז ויגודמן, צילום: עמית שעל ארז ויגודמן | צילום: עמית שעל ארז ויגודמן, צילום: עמית שעל

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות