אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
פריוס החדשה בישראל: המחיר, 149 אלף שקל

פריוס החדשה בישראל: המחיר, 149 אלף שקל

יוניון מוטורס החלה בשיווק הדור הרביעי של המכונית ההיברידית מבית טויוטה, שצריכת הדלק הרשמית שלה עומדת על 28 ק"מ לליטר

07.03.2016, 13:33 | תומר הדר

יוניון מוטורס, יבואנית טויוטה החלה בשיווק טויוטה פריוס החדשה. מדובר בדור הרביעי של הפריוס, הנחשבת כיום למכונית ההיברידית הנמכרת בעולם.על פי נתוני טויוטה, הפריוס החדשה ארוכה בשישה סנטימטרים מן הדור הקודם ורחבה ממנו בסנטימטר וחצי.

בדומה לדורות הקודמים של הפריוס, גם הדור החדש מצויד במנוע בנזין, במנוע עזר חשמלי ובתיבת הילוכים אוטומטית רציפה. על פי נתוני טויוטה, מנוע הבנזין, בנפח 1.8 ליטרים ומנוע העזר החשמלי מפיקים יחדיו 122 כוחות סוס, המאפשרים לפריוס לזנק מ-0 ל 100 קמ"ש תוך 10.8 שניות.

צריכת הדלק הרשמית של הפריוס, לפי נתוני טויוטה, היא 28 ק"מ לליטר. מחירה של הפריוס הוא 149 אלף שקלים, מחיר זהה לזה של הפריוס היוצאת.

טויוטה פריוס החדשה. מזנקת מ-0 ל-100 קמ"ש תוך 10.8 שניות טויוטה פריוס החדשה. מזנקת מ-0 ל-100 קמ"ש תוך 10.8 שניות טויוטה פריוס החדשה. מזנקת מ-0 ל-100 קמ"ש תוך 10.8 שניות

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

3 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

1.
מוזר מאד! במציאות המכונית נאה יותר מאשר בתמונות....
באולם התצוגה נראית המכונית ממש מצויין! חבל רק שהיבואן חסך באיבזור, והגירסא המיובאת לישראל אינה כוללת כלל אביזרי בטיחות מתקדמים (אלא אם התקנה מקומית של מוביל איי (ע"י גילקאר!) עושה לכם את זה....). בנוסף, גם מה שכבר מגיע, לוקה בחסר (במיוחד אם נשווה אותה לפריוס 3 היוצאת) : החל מאיכות לוח הקרטון המצ'וקמק המשמש לרצפת תא המטען (זוועה!), חישוקים קטנים מדי (15"), וכלה בהיעדר תאי איכסון וכד'. במציאות של היום, בה לו אך כדי להדגיש את הפער בין האקזקוטיבה לבין עדרי מכוניות הליסינג - קיימת דרישה של ממש למכונית מנהלים קטנה (Small Executive Saloon) יפנית ובמחיר סביר, (כמו שהיו פעם: הונדה אקורד ודומיהן). ראוי שהיבואן יתאמץ קצת יותר, וידאג לייבא גם גירסאות מפנקות ומתגמלות יותר של הפריוס החדשה! עד אז אנחנו ממתינים.
ג'קי , פתח תקוה  |  10.03.16