אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
יש לך באג בקקי המחייך

PLAY

יש לך באג בקקי המחייך

שימוש חדש לאימוג'י, מכסחות סדרתיות, מה בא קודם המקל או הגזר, אמרו לבוש תואם לא אמרו למה הוא צריך להתאים וב"טוב הרע והמכוער" לא היו מספיק שחקנים עם שפם

07.03.2016, 20:04 | נמרוד צוק

1. למתכנתים שקרוא וכתוב זה לא הצד החזק שלהם

אמוג'יז. אתם שולחים אותם בוואטסאפ כשאין לכם כוח לנסח תשובה כתובה, מעבירים באמצעותם רגשות בנוגע לפוסטים בפייסבוק, ואם אתם ילדות יפניות בנות 12 גם יודעים לנסח באמצעותם משפטים שלמים. עכשיו גם אפשר להשתמש בהם כדי לתכנת, באמצעות שפת התכנות החדשה והמיותרת למדי emojicode.

תכנות סימבולי תכנות סימבולי תכנות סימבולי

2. מכסחות את תקרת הזכוכית

מחר חל יום האישה הבינלאומי, ואין הזדמנות טובה יותר לדבר על הטריילר החדש והמצוין לריבוט של מכסחי השדים, הסרט החדש בו ארבעת המכסחים המקוריים הוחלפו ברביעיית מכסחות מהממות.

3. זה מקל עלי

יוטיוב מלא בסרטונים מוצלחים יותר ופחות שמסבירים בקצרה את ההיסטוריה של דבר כזה או אחר ומתיימרים ללמד אותנו את העובדות החשובות אודותיהם בשתיים או שלוש דקות. אז הנה כל מה שלא ידעתם על מקלות.

4. סתם זרקתי על עצמי משהו

מכירים את זה שאתם יוצאים מהבית לבושים בחולצה החדשה שקניתם רק כדי לגלות שאתם נראים בדיוק כמו ספה, או ציפוי קיר בבית מלון, או רכבת תחתית? הנה כמה אנשים שמכירים.

יצאת נעל, צילום: artctrldel.net יצאת נעל | צילום: artctrldel.net יצאת נעל, צילום: artctrldel.net
 

5. אם אתה רוצה לירות תירה, אל תיילל

היי סרג'יו לאונה, לאחר צפיות חוזרות ונשנות ב"הטוב, הרע והמכוער" הבנו כי מה שחסר שם זה חתול, ויש לנו את השחקן המושלם להפקת הגרסה המשופרת של הסרט. בברכה, אנחנו.

 , giphy.com giphy.com  , giphy.com

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות