אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
דברים שלא סיפרו לנו ב"מסע בין כוכבים" צילום: youtube

PLAY

דברים שלא סיפרו לנו ב"מסע בין כוכבים"

הבעיה עם טלפורטציה, מי שנולד אחרי שנת 95 לא יודע להעריך את חלונות 95, איפה המציאו את הבלט, אם אראל סג"ל היה חוגג את יום האישה וספורט תת-ימי חדש

08.03.2016, 19:59 | נמרוד צוק

1. עזוב סקוטי, אני אקח את המעלית

האם העולם לא יהיה מקום נהדר הרבה יותר כאשר טכנולוגיית הטלפורטציה של מסע בין כוכבים תהפוך למציאות וכולנו נוכל לשכוח מפקקי תנועה, אנשים שלא התקלחו באוטובוס ואוכל של מטוסים? ובכן, למעשה לא בטוח שתרצו לנסות את זה ויש לכך סיבות מדעיות ופילוסופיות כבדות משקל.

2. זה נראה כמו המחשב של סבא של סבא שלי

לילדים המפונקים של היום, שנולדו לעולם בו ווינדוס XP נחשבת למערכת הפעלה פרהיסטורית ומחשב שלא מסיים את תהליך האתחול בפחות מדקה מיועד לתפקיד מעצור דלת, אין שום כבוד למורשת הדיגיטלית של השנות ה-90, כגון מסכי CRT שמנמנים וחלונות 95, למרות שכל מה שאנחנו מכירים היום נבנה על בסיס הטכנולוגיות ההן. אולי הדור הבא של הזאטוטים יהיה דק ומהיר מספיק כדי להעריך אותה.

3. הם רק רוצים לרקוד

הידעתם שריקוד הבלט נולד מתוך מנהגי החברה של האריסטוקרטים האיטלקים של תקופת הרנסנס? הנה סרטון Ted-Ed מוצלח מאוד שמספר כיצד הפך למסורת הריקוד שמוכרת לנו כיום.

4. יום האשה, הטקס האלטרנטיבי

אם לשפוט לפי המערכון המבזה של אראל סג"ל על סתיו שפיר, לא בטוח שבערוץ 20 הבינו עד סוף עד הקונספט של יום האשה הבינלאומי. הממיסט עמיר שיבי אייר את הסוגיה.

כשערוץ 20 מציין את יום האישה, צילום: פייסבוק עמיר שיבי כשערוץ 20 מציין את יום האישה | צילום: פייסבוק עמיר שיבי כשערוץ 20 מציין את יום האישה, צילום: פייסבוק עמיר שיבי

5. זה היה או זה או קשירת שרוכים צורנית

רוגבי וצלילת שנורקלים בבריכה, שני דברים שלא ממש אכפת לנו מהם בעקרון, יוצרים ענף ספורט חדש ומשעשע למדי, גם אם מיותר מאוד, כשמשלבים ביניהם.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות