אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בעלי האג"ח בדורי נגד כצמן וסגל: "מהלך החלפת השליטה היה פזיז וחמור" צילום: אוראל כהן

בלעדי לכלכליסט

בעלי האג"ח בדורי נגד כצמן וסגל: "מהלך החלפת השליטה היה פזיז וחמור"

המחזיקים ממשיכים לתקוף את בעלי השליטה בגזית גלוב: "יישמו והובילו מהלכים ארוכי טווח פסולים, שנועדו לכאורה לשמור על אינטרסים אישיים ועסקיים"

09.03.2016, 12:10 | אורן פרוינד

מחזיקי האג"ח של דורי קבוצה, באמצעות עוה"ד גיא גיסין ועדי פיגל, ממשיכים לתקוף את בעלי השליטה בגזית גלוב, חיים כצמן ודורי סגל. במכתב ששלחו היום לעורכי דינם של כצמן וסגל, הם מאשימים אותם בהתנהלות פסולה ודורשים מהם לקחת אחריות על החוב לדורי קבוצה, שנמכרה לעמוס לוזון.

קראו עוד בכלכליסט

"כצמן וסגל, לרבות באמצעות גורמים מטעמם, ובכלל זה גורמים שכיהנו כנושאי משרה בחברה, יישמו והובילו מהלכים ארוכי טווח פסולים, שנועדו לכאורה לשמור על אינטרסים אישיים ועסקיים, להעניק לחלק מבין הנושים עדיפות וקדימות על פני נושים אחרים והכל בניגוד לחובותיהם כלפי החברה".

עוד הם כותבים כי "במכתבכם לא קיבלנו מענה כלשהו בקשר עם המהלכים שבוצעו לכאורה על מנת להקנות עדיפות לבנקים מלווים על פני מחזיקי האג"ח של החברה, כגון הניסיון התמוה להעמיס על החברה חוב בהיקף העולה על 100 מיליון שקל, שרובו ככולו יועד לצורך מימון דורי בניה, וזאת תוך שנקבע כי החוב הנוסף נחות כלפי הבנקים".  

דורי סגל וחיים כצמן דורי סגל וחיים כצמן דורי סגל וחיים כצמן

עוד כתבו כי "אין במכתבכם מענה כלשהו למהלך החלפת השליטה החפוז והנמהר בחברה שנעשה על ידי כצמן וסגל בין לילה, לכאורה תוך אדישות מופגנת לבעלי העניין בחברה (ובמיוחד מחזיקי האג"ח) ולהשלכות פעולות נמהרות (או שמא נאמר – פזיזות) אלו על החברה וחברות מוחזקות (כולל לאור הפרה מיידית של "קובננטים" שהחברה וחברות מוחזקות נטלו על עצמן תחת שליטת כצמן וסגל, תוך התעלמות מוחלטת מהעובדה כי החברה לא תוכל לקיים את כל אותן התחייבויות שנטלה על עצמה במסגרת או* מהלכים פסולים וארוכי טווח, אותם הכתיבו לכאורה כצמן וסגל לחברה.

"התנהלות זו חמורה במיוחד לכאורה לאור העובדה כי מהלך זה ננקט על ידי כצמן וסגל לכאורה על רקע סכסוך עסקי עם בעל מניות מיעוט (אורי אדלסברג) שרכש מניות בדורי בניה ועל רקע מחשבה (שגויה ביותר) לכאורה כי באמצעות 'נטישה' פרועה זו יצליחו כצמן וסגל לנתק עצמם מאחריות למעשים ומחדלים שלהם לכאורה שנעשו במשך שנים והותירו את החברה באזור חדלות הפירעון".

עו״ד גיורא ארדינסט מסר בתגובה בשם גזית גלוב: ״מדובר דברי הבל של מי שאין בפיו כל טענה ראויה. מוטב יהיה אם מי שסיכל הצעת רכש נדיבה שהוצעה לו במו ידיו, יפנה את האצבע המאשימה לעצמו, ולא אל מי שנתפס על ידו ככיס עמוק״

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות