אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
כך ייראה קאמפ נואו החדש

כך ייראה קאמפ נואו החדש

אלופת אירופה הודיעה כי האדריכל היפני ניקן סקי וסטודיו האדריכלות Pascual i Ausio Arquitectes מקטלוניה, הם הזוכים במכרז לעיצוב האצטדיון המשודרג

09.03.2016, 13:18 | שירות כלכליסט

 ברצלונה חשפה כיצד צפוי להיראות הבית החדש שלה, לקראת שיפוץ של ארבע שנים שייצא לדרך בקיץ.

קראו עוד בכלכליסט

הדמיית קאמפ נואו החדש."ההצעה הזוכה בלטה בהיותה פתוחה, אלגנטית, שלווה, ים תיכונית נצחית ודמוקרטית הדמיית קאמפ נואו החדש."ההצעה הזוכה בלטה בהיותה פתוחה, אלגנטית, שלווה, ים תיכונית נצחית ודמוקרטית הדמיית קאמפ נואו החדש."ההצעה הזוכה בלטה בהיותה פתוחה, אלגנטית, שלווה, ים תיכונית נצחית ודמוקרטית

אלופת אירופה הודיעה כי האדריכל היפני ניקן סקי וסטודיו האדריכלות Pascual i Ausio Arquitectes מקטלוניה, הם הזוכים במכרז עבור עיצוב האצטדיון המשודרג. זהו הצעד הראשון לקראת הפתיחה המחודשת ב-2021 של הקאמפ נואו, שיכיל 105 אלף מושבים. הפרויקט צפוי לעלות 600 מיליון יורו. ברצלונה לא תיאלץ לעזוב את האצטדיון בעת השיפוצים, שיתווספו לארנה פלאו בלאוגרנה החדש שמארח את קבוצת הכדורסל ולמיני אסטדי, שמארח את ברצלונה ב'.

"ההצעה הזוכה בלטה בהיותה פתוחה, אלגנטית, שלווה, ים תיכונית נצחית ודמוקרטית", נמסר בהצהרה של ברצלונה. "היא ראויה לציון גם בזכות הסביבה שלה, המספקת עומק ויצירת צללים".

"ההצעה מייצגת ניסיון מרומז ביותר להתערב בסביבה ליצירת מחזוריות ולנצל את הסביבה האורבנית בקמפוס של ברצלונה, והיא מבטיחה ליצור מבנה ברור ובטוח. בקצרה, זהו פתרון ייחודי המשחזר את פרטי חזון היציע והכיפה מהבפנים החוצה. הוקרה שקטה וחזקה לאצטדיון שנבנה על ידי פרנסס מיטיאנס מירו ב-1957".

העיצוב הזוכה. השדרוג ימומן בחלקו על ידי הוספת ספונסר לשם האצטדיון, בדומה לחוזה של ארסנל עם חברת התעופה אמירייטס. שאר הסכום יתחלק באופן שווה בין הלוואה וההכנסה המוגדלת כתוצאה מהאצטדיון החדש. העיצוב הזוכה. השדרוג ימומן בחלקו על ידי הוספת ספונסר לשם האצטדיון, בדומה לחוזה של ארסנל עם חברת התעופה אמירייטס. שאר הסכום יתחלק באופן שווה בין הלוואה וההכנסה המוגדלת כתוצאה מהאצטדיון החדש. העיצוב הזוכה. השדרוג ימומן בחלקו על ידי הוספת ספונסר לשם האצטדיון, בדומה לחוזה של ארסנל עם חברת התעופה אמירייטס. שאר הסכום יתחלק באופן שווה בין הלוואה וההכנסה המוגדלת כתוצאה מהאצטדיון החדש.

השדרוג ימומן בחלקו על ידי הוספת ספונסר לשם האצטדיון, בדומה לחוזה של ארסנל עם חברת התעופה אמירייטס. שאר הסכום יתחלק באופן שווה בין הלוואה וההכנסה המוגדלת כתוצאה מהאצטדיון החדש.

האצטדיון הנוכחי של ברצלונה, שכיום יכול להכיל 95 אלף מושבים, הוא כבר עכשיו הגדול ביותר באירופה, לפני וומבלי, בעל תפוסה של 90 אלף מושבים.

הקבוצה מקטלוניה מחפשת גם לפי הדיווחים ספונסרית חדשה לחולצות, על מנת להעלות את ההכנסות המסחרית.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות