אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
המשחקים בין בית"ר לסכנין - ללא קהל אורח צילום: אורן אהרוני

המשחקים בין בית"ר לסכנין - ללא קהל אורח

מינהלת הליגה החליטה כי מחשש לעימותים, שני המשחקים הרגישים שייערכו בין השתיים במסגרת הפלייאוף העליון יתקיימו לעיני קהל ביתי בלבד

09.03.2016, 18:04 | ynet ושירות כלכליסט
מינהלת הליגה הודיעה היום (ד') כי שני המשחקים בין בית"ר ירושלים לבני סכנין במסגרת הפלייאוף העליון ייערכו ללא קהל של הקבוצה היריבה, זאת כדי להימנע מהתפרעויות ותקריות אלימות.

קראו עוד בכלכליסט

אוהדי בני סכנין. לא בירושלים, צילום: עוז מועלם אוהדי בני סכנין. לא בירושלים | צילום: עוז מועלם אוהדי בני סכנין. לא בירושלים, צילום: עוז מועלם

"במקרים של משחקים בעלי רגישות גבוהה וחשש לעימותים בין קהלי אוהדים ועל פי בקשתם של שני המועדונים המשחקים, תוכל המנהלת לאשר לקבוצה הביתית שלא להקצות כרטיסים למכירה לקבוצה היריבה", נכתב בהודעת המינהלת.

בעקבות המפגש האחרון, שהסתיים ב-0:1 לטובת הירושלמים, ספגו שני המועדונים עונשי רדיוס.

מנהלת הליגה פנתה תחילה להתאחדות לכדורגל וביקשה לשנות את התקנון אך זה לא נעשה.

בהודעה רשמית נכתב: "יוזמתו של יו"ר המנהלת, יורם באומן, לאימוץ המודל הקיים במספר מדינות באירופה (יוון, הולנד וכו'), בו מקיימים משחקים רגישים ללא מכירת כרטיסים לאוהדי הקבוצה היריבה, תייושם כבר בשבוע הבא. במקרים של משחקים בעלי רגישות גבוהה וחשש לעימותים בין קהלי אוהדים ועל פי בקשתם של שני המועדונים המשחקים, תוכל המנהלת לאשר לקבוצה הביתית שלא להקצות כרטיסים למכירה לקבוצה היריבה. לאחר שיו"ר המנהלת שוחח בעניין עם הבעלים של בית"ר ירושלים ובני סכנין, ולבקשתם, הוחלט ליישם את ההסדר כבר במסגרת המחזור ה-28 שייערך בסופ"ש הבא, במשחק אותו מארחת בני סכנין את בית"ר ירושלים".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות