אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אליהו קנפלר הפך לבעל המניות הגדול בתמיר נדל"ן - הדירקטוריון הוחלף צילום: גלעד קוולרצ'יק

אליהו קנפלר הפך לבעל המניות הגדול בתמיר נדל"ן - הדירקטוריון הוחלף

קנפלר, איש עסקים חרדי מירושלים, רכש בתחילת השנה 45% ממניות חברת הנדל"ן מצלאוי. אלדד תמיר, מנכ"ל תמיר פישמן יעזוב הדירקטוריון

09.03.2016, 19:50 | רחלי בינדמן

אליהו קנפלר, חרדי מירושלים השתלט באחרונה על חברת תמיר פישמן נדל"ן לאחר שרכש 20% ממנה מבעלי מניות קיימים וחתם באחרונה על הסכם לרכישת 5% נוספים. כך הפך קנפלר לבעל המניות הגדול בחברה שבה מחזיקים בהחזקות מיעוט גופים מוסדיים. באסיפת בעלי מניות שקיימה החברה אתמול הוחלף הדירקטוריון ואלדד תמיר מנכ"ל תמיר פישמן המכהן גם כמנכל החברה עוזב את הדירקטוריון וכך גם דני פישמן היו"ר.

את מקומם צפויים לתפוס דירקטורים מטעמו של קנפלר. חלק מהגופים המוסדיים התנגדו למינוי הדירקטורים מטעמו של קנפלר. עוד מתברר כי על הפרק באסיפת בעלי המניות עמדה בקשה לשנות סעיף בתקנון החברה האוסר עסקאות עם בעלי שליטה במשך 3 שנים אך זו לא אושרה לבסוף כיוון שלא היה לה רוב בקרב בעלי מניות המיעוט.

תמיר פישמן נדל"ן נכנסה ב2008 בעיתוי אומלל להשקעה בנדלן במזרח אירופה. כיום ברשותה קרקע בהונגריה וכן מזומנים בהיקף של כ-25 מיליון שקל. קנפלר עלה לכותרות הכלכליות השנה כאשר התברר כי הסכים להזרים לחברת הנדל"ן מצלאוי 44 מיליון שקל ולרכוש מבעל השליטה סמיר מצלאוי מניות נוספות ב-10 מיליון השקל ובכך להחזיק ב-45% ממניות החברה לצידו של מצלאוי.   

 , צילום: שאטרסטוק צילום: שאטרסטוק  , צילום: שאטרסטוק

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות