אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
עו"ד סיגל פעיל יוצאת לדרך עצמאית: פותחת משרד שיתמחה בדיני עבודה צילום: אירית חכמון

עו"ד סיגל פעיל יוצאת לדרך עצמאית: פותחת משרד שיתמחה בדיני עבודה

פעיל עוזבת את משרד אשר חלד ושות' שבו היתה שותפה במשך 4 שנים. אל הפירמה החדשה מצטרפים כשותפים, עורכי הדין זוהר גיפס ויפעת תבור

10.03.2016, 19:29 | זוהר שחר לוי

עו"ד סיגל פעיל יוצאת לדרך עצמאית חדשה ופותחת משרד עורכי דין בראשותה, שיתמחה בדיני עבודה. אל הפירמה החדשה מצטרפים כשותפים, עורכי הדין זוהר גיפס ויפעת תבור.

פעיל היא בתו של ההיסטוריון הצבאי ואיש השמאל המנוח מאיר פעיל. היא מתמחה בדיני עבודה והצטרפה לפני כ-4 שנים כשותפה למשרד אשר חלד ושות'.

פעיל מייצגת בסכסוכים קיבוציים במגזר הציבורי והפרטי וכן בסכסוכי עבודה אישיים ובמגוון נושאים לרבות הטרדה מינית. בין לקוחותיה ארגון המורים, ועד הטלוויזיה החינוכית, ועד חיפה כימיקלים ועיריית ירושלים.

עו"ד סיגל פעיל (מימין) עם לקוחה בבית המשפט, צילום: אלעד גרשגורן עו"ד סיגל פעיל (מימין) עם לקוחה בבית המשפט | צילום: אלעד גרשגורן עו"ד סיגל פעיל (מימין) עם לקוחה בבית המשפט, צילום: אלעד גרשגורן

המשרד החדש יקרא סיגל פעיל ושות׳ וימוקם ברמת החייל בתל אביב. משרדה של פעיל ומשרד אשר חלד ושות' יוסיפו לשתף פעולה בתיקים גדולים.

סיגל: "לאחר שנים כשותפה במשרדים מובילים גמלה בליבי ההחלטה לצאת לדרך חדשה ועצמאית ולפתוח פירמה בראשותי. אחת הסיבות להצלחתי המקצועית היא חוסר פחד להלחם, שירותיות ואהבה עצומה לתחום בו אני מתמחה".

עו"ד אשר חלד בירך את פעיל על יציאתה לדרך חדשה: "בתור מי שהקים בעצמו משרד עורכי דין, וזוכה לראותו צומח ומשגשג, מי כמוני מבין את הרצון להקים עסק חדש ולהצליח בזכות עצמך. אנו מצרים על לכתה ומאחלים לה הצלחה רבה" .

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

8 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

5.
סיגל - לא עונה לטלפון אף פעם
היינו בייעוץ אצל סיגל, היא הקשיבה לנו מאוד יפה ואמרה שתרצה "לישון על זה" ושתחזור אלינו למחרת עם עצה. עברו חודשיים(!!!) בהם ניסינו להשיג את סיגל. המזכירה שלה תמיד עונה משהו כמו "בשניה שתוכל, סיגל תחזור אליכם". עשרות שיחות. עשרות הודעות. כלום... אחרי שביקשתי את הכסף בחזרה, סיגל התקשרה. מאז רצינו להמשיך עם סיגל(היא הרי הכירה את הפרטים של המקרה) ולכתוב מכתב לגוף שלגביו התייעצנו... ושוב המנטרה חוזרת על עצמה "בשניה שתוכל, סיגל תחזור אליכם"... "בשניה שתוכל, סיגל תחזור אליכם"... "בשניה שתוכל, סיגל תחזור אליכם"... "בשניה שתוכל, סיגל תחזור אליכם"... "בשניה שתוכל, סיגל תחזור אליכם"... "בשניה שתוכל, סיגל תחזור אליכם"... "בשניה שתוכל, סיגל תחזור אליכם"... סיגל, אם את רואה את זה. תתקשרי בבקשה, אני עדיין מחכה.
לקוח מסכן  |  22.06.17
לכל התגובות