אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
דיוויד בקהאם חילץ את חברת האופנה של אשתו מהפסד צילום: אם סי טי

דיוויד בקהאם חילץ את חברת האופנה של אשתו מהפסד

חברת האופנה של ויקטוריה בקהאם הציגה רווח נקי של 1.4 מיליון ליש"ט ב-2015 לעומת הפסד של 3.8 מיליון ליש"ט ב-2014, לאחר שכדורגלן העבר הזרים כ-5.2 מיליון ליש"ט

13.03.2016, 12:06 | שירות כלכליסט

חברת האופנה של הזמרת לשעבר, ויקטוריה בקהאם, פרסמה את תוצאותיה הכספיות לשנת 2015 והציגה רווח נקי של 1.4 מיליון ליש"ט (7.8 מיליון שקל) במקום הפסד של 3.8 מיליון ליש"ט; זאת לאחר שבעלה, הכדורגלן לשעבר, דיוויד בקהאם, הזרים לחברה כ-5.2 מיליון ליש"ט (17.6 מיליון שקל). הזרמה שנתגלתה בסעיף החשבונאי, פעולות שהופסקו (Discontinued operations).

ההזרמה בוצעה באמצעות העברת אחת החברות הפעילות בקבוצת דיוויד בקהאם כחברה בת בקבוצת ויקטוריה בקהאם. כך, כל הסכומים שהועברו לבעל דרך החברה הועברו למעשה לפעילות החשבונאית של הקבוצה שבראשות ויקטוריה בקהאם.

קראו עוד בכלכליסט

על פי הדוחות, מספר העובדים ברשת גדל בשנה שעברה מ-68 ל-97 כאשר עלות שכרה של גברת בקהאם הסתכם ב-455 אלף ליש"ט (2.5 מיליון שקל). בנוסף, פתחה הרשת חנות חדשה בשכונה היוקרתית מייפייר שבלונדון. שטחה של החנות הוא כ-6,000 מטר מרובע שנפרשים על פני שלוש קומות.

ויקטוריה השיקה את מותג האופנה שלה ב-2008, ומאז זכתה בשורה של פרסים, כולל מותג האופנה של השנה בטקס פרסי האופנה הבריטית.

ויקטוריה בקהאם בחנות האופנה בלונדון, צילום: Walesonline ויקטוריה בקהאם בחנות האופנה בלונדון | צילום: Walesonline ויקטוריה בקהאם בחנות האופנה בלונדון, צילום: Walesonline

למרות ההפסד של חברת האופנה של אישתו, דיוויד בקהאם, שנחשב לאחד מהספורטאים העשירים בעולם, דיווח כי בסיכומה של השנה שעברה היקף ההכנסות שלו מעסקיו השונים והסכמי חסויות עם חברת האופנה H&M, מותג הספורט אדידיס ויצרנית השעונים השוויצרית ברייטלינג, נאמד בכ-50.8 מיליון ליש"ט (283 מיליון שקל) כשהרווח נקי הסתכם ב-12.7 מיליון ליש"ט (70 מיליון שקל).  

בני הזוג בקאהם מציגים אימפריה מסחרית המתפרשת על פני אופנה, חסויות ואפילו קבוצת כדורגל אמריקאית שמאחוריה עומד הקפטן לשעבר של נבחרת אנגליה. על פי חלק מההערכות, השווי של בני הזוג ויקטוריה ודיוויד בקהאם נאמד ב-500 מיליון ליש"ט.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות