אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מטריקס השלימה פרויקט ענן ב-LiveDns בהיקף 5 מיליון שקל צילום: shutterstock

פרסום ראשון

מטריקס השלימה פרויקט ענן ב-LiveDns בהיקף 5 מיליון שקל

LiveDNS נחשבת לרשם המוסמך הגדול בישראל לשמות מתחם (דומיינים) מטעם איגוד האינטרנט הישראלי/ הפרויקט כלל הקמה של ענן פרטי וציבורי

13.03.2016, 14:32 | רפאל קאהאן
מטריקס השלימה פרויקט להקמת ענן ציבורי ופרטי בחברת שירותי האינטרנט LiveDns, כך נודע היום (א') ל"כלכליסט". היקפו הכספי של הפרויקט, שהסתיים לאחרונה, עומד על כ-5 מיליון שקל.

קראו עוד בכלכליסט

חברת LiveDns ביקשה להקים את ענן ציבורי ופרטי על מנת לייעל את מערך המחשוב שלה, שהתבסס על מספר רב של שרתים פיזיים וארונות תקשורת, שדרשו עלויות תחזוקה גבוהות במיוחד. בנוסף, חלק ממערך המחשוב הקודם פעל בסביבה מיושנת יחסית, דבר שלא אפשר שרידות מקסימלית והתאוששות מהירה מתוך מערכות הגיבוי.

LiveDns הקימה ענן פרטי וציבורי, צילום: shutterstock LiveDns הקימה ענן פרטי וציבורי | צילום: shutterstock LiveDns הקימה ענן פרטי וציבורי, צילום: shutterstock

הענן הפרטי נועד לאפשר ל-LiveDns להציע את פתרונותיה ללקוחות ואילו הענן הציבורי הוקם במטרה לאפשר ללקוחות החברה להעביר את כלל מערך המחשוב שלהם לענן החברה. LiveDns, מתמחה בפתרונות ושירותי אינטרנט לחברות וארגונים והינה רשם לשמות מתחם (דומיינים) מטעם איגוד האינטרנט הישראלי.

במסגרת הפרויקט הוקמו על ידי מטריקס ובשיתוף חברת HP ענן פרטי וציבורי המבוססים על טכנולוגיית 3PAR, כאשר מערך האחסון מבוסס כולו על טכנולוגיית SSD. העננים הוקמו על בסיס מערכת הוירטואליזציה של VMware. כמו כן, הוטמעה מערכת הגיבויים המבוססת על פתרון של Veeam. בנוסף, הוטמעו בפרויקט מערכי פיירוול של פורטינט, ו-WAF של אימפרבה.

לדברי יגאל רוזנקרנץ, מנכ"ל LiveDns, "בעקבות הגידול בפעילות העסקית של החברה נדרשנו לייעל את מערך המחשוב והפתרונות הטכנולוגיים שאנו מספקים לעשרות אלפי לקוחותינו". לדברי יריב הרוש, סמנכ"ל מכירות במטריקס, "חברת LiveDns פועלת בתחום האינטרנט בחזית הטכנולוגיה, כאשר קצב החדשנות הינו מהיר במיוחד ביחס לענפים אחרים".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות