אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
דרמה במגה: הקבוצה בהובלת שלום שמחון פורשת מהמירוץ לרכישת הרשת צילום: עומר מסינגר

פרסום ראשון

דרמה במגה: הקבוצה בהובלת שלום שמחון פורשת מהמירוץ לרכישת הרשת

שמחון מסר לנאמן מגה כי מכיוון שלא גובשו הסכמות לרכישת מלוא הסניפים ולאור התנגדות העובדים הקבוצה "מחוץ לתמונה"

13.03.2016, 17:49 | נורית קדוש

הקבוצה שהוביל שר הכלכלה לשעבר שלום שמחון הודיעה לנאמן מגה כי מכיוון שלא גובשו הסכמות לרכישת מלוא הסניפים ולאור התנגדות העובדים היא פורשת מהמירוץ.

קראו עוד בכלכליסט

 

שמחון הוביל קבוצה של 10 רשתות שיווק קטנות לרכישת הרשת הקמעונאית מתוך כוונה לחלקה לאחר מכן ל-15-10 חלקים, במטרה לגרוף דמי תיווך. הצעתו של שמחון עוררה כעס בהסתדרות העובדים. יו"ר ההסתדרות, אבי ניסנקורן אמר היום: ״אני רוחש כבוד לשר לשעבר שמחון אבל מתקשה להעלים עין מכך שהצעתו הנוכחית, נועדה להגדיל את רווחי קבוצתו על חשבון גורל העובדים ושלמות הרשת. הצעה זאת באה בניגוד גמור לעולם הערכים ולערבות ההדדית שעליהם גדל שמחון״.

 

שמחון מסר כי: "היה חלון הזדמנויות הסטורי לעשות שינוי בתחרות במשק אבל לאור העובדה שהקבוצה לא הצליחה להסכים על רכישת כל הסניפים נאלצנו לוותר על ההצעה. זה חבל לנו ברמה האישית ואנו משוכנעים עדיין שחיזוק הרשתות הקטנות-בינוניות זה המהלך הנכון מבחינה המשקית אבל לאור התוצאות מסתבר שהמקסימום שאפשר היה להשיג פשוט לא מספיק טוב. במהלך כל הסופ"ש עשינו מאמצים כבירים להביא הצעה שעומדת בתנאי הנאמנים וזה לבסוף לא צלח. ההצעה בתנאים לא מספקת את דרישות המכרז. לכן אנחנו מחוץ לתמונה".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות