אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הדואר יחלק סמארטפונים לדוורים והחבילות יגיעו הביתה צילום: דפנה טלמון

הדואר יחלק סמארטפונים לדוורים והחבילות יגיעו הביתה

חברת הדואר תרחיב את חלוקת הסמארטפונים המאפשרים לחתום אלקטרונית על החבילה, אחרי שבעבר כבר ציידה 200 דוורים במכשיר; כמו כן תורחב חלוקת אופניים החשמליים לדוורים

14.03.2016, 11:49 | אלירן מלכי

אחרי שנים של תלונות על שירות, דואר ישראל סוף סוף תחלק לכל הדוורים סמארטפונים על מנת לשדרג את מסירת הדואר.

הסמארטפונים יאפשרו למקבלי החבילות לחתום אלקטרונית על קבלתן במכשיר עצמו, וישגרו לשולחים אישור על כך בזמן אמת. בדרך זו אפשר יהיה לקבל את החבילות ישר הביתה, בלא להמתין בתור בסניף הדואר.

במקרים שבהם הנמענים לא יימצאו בביתם, יישלחו לסמארטפונים שלהם שני מסרונים על מצב החבילה – אחד יעדכן על ניסיון המסירה ועל כך שהחבילה בדרך לסניף, והשני יעדכן אותם על הגעתה.

החברה חילקה בעבר ל־200 דוורים ברחבי הארץ סמארטפונים המאפשרים לחתום אלקטרונית על החבילה, וכעת הודיעה כי בחודשים הקרובים תורחב חלוקת המכשירים לכלל הדוורים.

במקרים שבהם הנמענים לא יימצאו בביתם, יישלחו לסמארטפונים שלהם שני מסרונים על מצב החבילה – ואלה יחליפו את "הפתק האדום" המוכר כיום. המסרון הראשון יעדכן על ניסיון המסירה ועל כך שהחבילה עושה את דרכה לסניף או למרכז מסירה קרוב, ואילו המסרון השני יעדכן אותם על הגעתה. עוד יכלול המסרון את שעות הפעילות של הסניף או המרכז, וכן קי- שור להזמנת תור באינטרנט. 

 

נוסף על כך חולקו לדוורים כ־200 זוגות אופניים חשמליים, ובהמשך השנה תורחב גם חלוקתם. חלק ניכר מהם ניתן לדוורים בתל אביב לנוכח חסימות התנועה והשינויים התעבורתיים שחלו בעיר.

דוורית עם אופניים, צילום: דפנה טלמון דוורית עם אופניים | צילום: דפנה טלמון דוורית עם אופניים, צילום: דפנה טלמון

"אופני הדואר" כוללים עגלה עם מקום לחבילות ודברי דואר, בדואר ישראל מסרו כי הדוורים שקיבלו זוג אופניים, יחויבו לחבוש קסדות בעת חלוקת הדואר.

מנכ"ל דואר ישראל דני גולדשטיין אמר כי "שדרוג תהליך מסירת הדואר ללקוחות הוא צעד נוסף בתוכנית לשיפור השירות בדואר ישראל, שמיושמת בחצי השנה האחרונה. מהלך זה, לצד מהלכים נוספים שאנו מבצעים, נותנים את אותותיהם בשטח ואנו רואים שיפור ניכר בשירות לצד ירידה בזמני ההמתנה בסניפים. אין לי ספק שמגמה זו תימשך עם יישומם של מהלכים נוספים כבר בחודשים הקרובים".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

15 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

11.
חה חה חה חה לא הפסקתי לצחוק שקראתי את הידיעה.
דואר=ביזיון. כמה וויכוחים עם הספקים מחו"ל שהחבילה לא הגיעה במועד????? כמה צריך לחכות בתור בסניף הקרוב(רחוק). כמה פעמים ההזמנות מגיעות פגומות(שבר,סדק,)??? ומה עכשיו? אופניים חשמליים? למי שלא בבית? מישהו נפל על הראש בדואר? אולי שינסו לחשוב מחוץ לקופסא? שישנו את שעות החלוקה למשל. בין 06:00 ל- 08:00 ,ואחר הצהריים מהשעה 17:00 - עד 22:00. מה לדוור לא מגיע לאכול צהריים ולנוח קצת???????.
ירון , רחובות  |  14.03.16
לכל התגובות