אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מופע יחיד | "ביחד", קפה תיאטרון הקאמרי צילום: אור דנון

מופע יחיד | "ביחד", קפה תיאטרון הקאמרי

השחקן והבמאי עידו רוזנברג מעלה בקפה תיאטרון הקאמרי מופע יחיד תיאטרלי מוזיקלי אינטימי עם שירים ממחזות זמר, שנסונים, קלאסיקות עבריות, סיפורים אישיים ואנקדוטות מאחורי הקלעים

15.03.2016, 08:37 | מאיה נחום שחל

השחקן והבמאי עידו רוזנברג מעלה בקפה תיאטרון הקאמרי מופע יחיד תיאטרלי מוזיקלי אינטימי עם שירים ממחזות זמר, שנסונים, קלאסיקות עבריות, סיפורים אישיים ואנקדוטות מאחורי הקלעים.

דבר המבקרת: רוזנברג המככב בימים אלה ב"שיער" וב"סיפור הפרברים" לוקח את הקהל למסע קסום בן שעה ורבע דרך תחנות משמעותיות בחייו - החל בילדות, דרך הלימודים בבית צבי, האנשים שפגש והשפיעו עליו וכמובן ההצגות שהשתתף בהן, ומעל הכל בולטת אהבתו הרבה לתיאטרון ולבמה.

שחקנים עם קילומטראז' בימתי־מוזיקלי כמו רוזנברג יכולים להרשות לעצמם להעלות ערב יחיד שנישא כולו על כתפיהם. לבחור יש שילוב של קסם אישי, אינטליגנציה, כריזמה בימתית וכמובן השילוש הקדוש - יכולת משחק, שירה וריקוד. המופע שלו הוא הרבה מעבר לשירים, כי רוזנברג יודע לטרוף כל רגע, להיחשף, להצחיק ולרגש, וכל זה על במה חשופה עם וילון קטיפה אדום, כיסא ומיקרופון, ובליווי הפסנתרנית שחר גלזר שהשנים הרבות שלהם יחד יצרו סימביוזה מקסימה.

"ושוב לבד" של גילברט או'סאליבן, "תפילת יום הולדת" של תרצה אתר ומשה וילנסקי, "מרוב אהבה" של יוסי בנאי, שירים מתוך מחזות הזמר "אחים בדם", "אביב מתעורר", "edges", "יוסף וכתונת הפסים" ו"שיער", "טיקו טק" של הטוב הרע והנערה, וביצוע מרטיט מלווה בשפת הסימנים ל"אהבה שקטה" של שארל אזנבור - אלה רק חלק מהנאמברים שכל אחד הוא מונולוג תיאטרלי מושר, כי רוזנברג יודע לטפל לעומק בטקסט, לתת לו פרשנות אישית מקורית והומוריסטית כשצריך, להגישו לקהל ולטייל לכל אורך המנעד הקולי המרשים שלו.

עידו רוזנברג. טורף כל רגע על הבמה, מצחיק ומרגש, צילום: אור דנון עידו רוזנברג. טורף כל רגע על הבמה, מצחיק ומרגש | צילום: אור דנון עידו רוזנברג. טורף כל רגע על הבמה, מצחיק ומרגש, צילום: אור דנון

בגלגולו הראשון לפני כמה שנים נקרא המופע "לבד", "אבל היום אני ביחד" מסביר רוזנברג את שינוי השם, אופי המופע ובחירת השירים, ולא שוכח לספר בגאווה על בן זוגו. הוא גם חולק כבוד אחרון לחבר והפרטנר יוסי גרבר עם "עץ הכוכבים" שתרגם יורם טהרלב והלחינה נורית הירש, ומארח את רויטל זלצמן המקסימה בנאמבר מתוך "אוויטה". "זה סוג של טיפול, במקום שאני אקח מישהו ואשלם לו לשמוע על הבעיות שלי, אתם משלמים כדי לשמוע אותן", הוא צוחק ומנהל דיאלוג מאולתר עם הקהל שיושב קרוב ומרגיש לרגעים כאילו הוא מתארח בסלון של רוזנברג.

שורה תחתונה: ערב נפלא שמשאיר טעם של עוד.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות