אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מייסדי צ'ק מגייסים 13 מיליון דולר לסטארט-אפ חדש בתחום הביטוח

מייסדי צ'ק מגייסים 13 מיליון דולר לסטארט-אפ חדש בתחום הביטוח

גיא גולדשטיין, נסים טפירו ואלון חורי הקימו את Next Insurance, שתאפשר לבעלי עסקים קטנים בארה"ב לאתר ולרכוש ביטוח עסק מתאים אונליין: "מתכוונים לשנות את חוקי המשחק בענף הביטוח"

15.03.2016, 10:58 | מאיר אורבך

מייסדי צ'ק הישראלית, שנמכרה לאינטואיט בכ-400 מיליון דולר, מקימים חברה חדשה שמסתערת על שוק הביטוח בארצות הברית. חברת Next Insurance נוסדה על ידי היזמים גיא גולדשטיין, נסים טפירו ואלון חורי, מקימי צ'ק. היא גייסה סבב סיד ענק של 13 מיליון דולר בהובלת המשקיע הפרטי אורן זאב, קרנות ההון סיכון TLV Partners של איתן בק ורונה שגב ו-Ribbit Capital. למונייד, חברת סטארט-אפ ישראלית נוספת בתחום הביטוח שהוקמה על ידי שי וינינגר ודניאל שרייבר, גייסה אף היא 13 מיליון דולר מאלף וסקויה. 

קראו עוד בכלכליסט

בשיחה עם "כלכליסט" אומר גיא גולדשטיין, מנכ"ל החברה, שהרעיון להקמתה נבע מההבנה שתחום הביטוח הוא תחום שאיש לא נגע בו בשנים האחרונות. "בעלי עסקים קטנים בארצות הברית צריכים למלא עשרות טפסים בכדי לקבל ביטוח לעסק שלהם. זהו תהליך שנמשך זמן רב ושואב משאבים רבים מבעלי העסקים. אנו מתכוונים לשנות את חוקי המשחק בענף הביטוח באמצעות פתרון פשוט, מהיר, זמין ושקוף עבור עסקים קטנים. בעלי עסקים קטנים יוכלו מעתה לאתר את הביטוח המתאים ביותר ולחסוך משאבים ותקשורת תכופה עם סוכן הביטוח שלהם עבור כל שינוי קטן. הקמת עסק חדש היא אירוע מרגש ותהליך הביטוח לא אמור להיות איטי, יקר ומסורבל." 

מייסדי נקסט מייסדי נקסט מייסדי נקסט

המודל של Next Insurance יאפשר לבעלי עסקים קטנים לרכוש את ביטוח העסק המיטבי עבורם אונליין ותוך מספר דקות, באמצעות מערכת משוכללת ובהתאם לנתונים שבעלי העסק הזינו. בכך יחסכו בעלי העסקים במשאבים והוצאות על ביטוחים פחות רלוונטיים לפעילותם, כפי שקורה היום.

שוק הביטוח בארה"ב מוערך בכטריליון דולר בשנה, כאשר שוק הביטוח לעסקים קטנים מוערך בכ-100 מיליארד דולר. בארה"ב קיימים למעלה מ-28 מיליון עסקים קטנים ומדי חודש מוקמים כחצי מיליון עסקים חדשים. התהליך הקיים היום לרכישת ביטוח, שאמור להיות קל יחסית ופשוט, נתפס כמיושן, מסועף ומסובך עבור בעלי עסקים קטנים, והפעילות בשוק זה נעשית בעיקר מול סוכני ביטוח.

לאיתן בק, שותף-מייסד קרן ההון סיכון TLV Partners הכרות רבת שנים עם מייסדי החברה לאחר שהובילבעבר את ההשקעה בחברת Check שנרכשה ע"י חברת Intuit.  Next Insurance גייסה סכום גבוה להשקעת סיד, מה שמשקף את גודל ההזדמנות בתחום זה״ אומר בק. "מהיכרותי את היזמים ויכולותיהם אני משוכנע שהצוות האיכותי יכול לחולל שינוי גדול ומתבקש בתעשייה ענקית זו. TLV Partners גאה לגבות את צוות היזמים פעם נוספת ולהוביל השקעה משותפת עם משקיעים חזקים כמו אורן זאב ו-Ribbit Capital".

Next Insurance יהיה נגיש למשתמשים בטלפונים חכמים ומחשבים שולחניים. החברה מקימה בימים אלה מרכז פיתוח בכפר סבא, אליו תגייס בקרוב עשרות עובדים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות