אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
להזמין שף פרטי או לשכור אופניים: Airbnb מתרחבת מעבר להשכרת דירות צילום: בלומברג

להזמין שף פרטי או לשכור אופניים: Airbnb מתרחבת מעבר להשכרת דירות

מנכ"ל אתר השכרת הדירות צ'סקי הודיע כי החברה בוחנת את הרחבת היצע המוצרים: "אני רוצה שתבקר בעיר ותרגיש כאילו אתה ממש גר בה"

18.03.2016, 16:52 | שירות כלכליסט

אתר ההשכרות לנופשים ולחופשות Airbnbn רוצה להרחיב את היצע המוצרים לנופשים, והחברה בוחנת עתה שירותים משלימים לחופשות. כך אמר מנכ"ל החברה בריאן צ'סקי.

‎בין המוצרים שאותם בוחנת החברה הם שירותי שף אישי, הזמנות למסעדות, סיורי גלריות והשכרת אופניים. כך אמרו לבלומברג גורמים המקורבים לבדיקות. השירותים יהיו זמינים ללקוחות שיזמינו חדר או בית דרך האתר. החברה צופה שכבר השנה יושק השירות, מסר אחד מהגורמים.

קראו עוד בכלכליסט

בתקשורת הפנימית של החברה, זוכה השירות החדש לכינוי "טיולים קסומים". השם מקבל את השראתו מוולט דיסני, אחד מגיבוריו של צ'סקי, המפקח אישית על פיתוח השירות ביחד לצד סגן נשיא מוצרים בחברה, ג'ו זדה. השקת השירות נמצאת בראש סדר העדיפויות של החברה השנה, אמר הגורם.

דירה להשכרה ב-Airbnb דירה להשכרה ב-Airbnb דירה להשכרה ב-Airbnb

"הרעיון הבסיסי שלנו הוא כזה: אני רוצה שתבקר בעיר ותרגיש כאילו אתה ממש גר בה. כאשר אנשים מבקרים במקום, הם רוצים הרבה יותר מבית בלבד – הם רוצים להיות חלק מהשכונה ואנו ממש ממוקדים בהגשמתה של אפשרות זו, ברעיון של איך אנו יכולים להפוך אותך לחלק ממרקם השכונה?", אמר צ'סקי בראיון לבלומברג.

שירותי תיירות משלימים יכולים לספק לחברה זרם הכנסות רווחי. אתרים מתחרים מאפשרים ללקוחות להזמין למשל רכב מושכר, אולם אייר בי אן בי מצפה להציע ללקוחותיה משהו ייחודי.

"הבדיקות שלנו מתנהלות מאד-מאד טוב", אמר צ'סקי.

ערוץ צמיחה נוסף עבור החברה הוא השוק הסיני. החברה רשמה בשנה שעברה גידול של 700% בעסקים מלקוחות סיניים, אמר צ'סקי.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות