אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
המרוץ להצפנה: חברות הטכנולוגיה מפיקות לקחים מפרשת אפל צילום: pixabay.com

שבוע טכנולוגי

המרוץ להצפנה: חברות הטכנולוגיה מפיקות לקחים מפרשת אפל

חברות הטכנולוגיה לא ממתינות להכרעת בית המשפט בנושא ההצפנה, הגלקסי S7 לא מאכזב, סטארט-אפים ישראלים שמביטים קדימה, שיתוף אתרים עשוי למנוע צנזורה, והשינוי בפיד של אינסטגרם

18.03.2016, 09:12 | כתבי כלכליסט

מקדימות תרופה למכה

חברות הטכנולוגיה לא ממתינות להכרעת בית המשפט בערעור של אפל ופועלות להגברת ההצפנה של מכשירים ושירותים. בחלק מהמקרים מדובר על פרויקטים ותיקים שהעבודה עליהם החלה לפני העימות המתוקשר, אבל כעת החברות מבינות שגלום בהם פוטנציאל עסקי ושיווקי.

הגלקסי S7 עומד בציפיות

ההשקה של מכשיר הדגל החדש והמדובר של סמסונג עוררה ציפיות גבוהות, מסתבר שבצדק: מדובר בסמארטפון חזק ומהיר, עם מצלמה שמתפקדת בכל תנאי התאורה. המחיר עדיין גבוה יותר מזה של המכשירים הסיניים בשוק.

סמסונג גלקסי S7 אדג סמסונג גלקסי S7 אדג' סמסונג גלקסי S7 אדג

רואים את הנולד

חמישה סטאט-אפים ישראלים פתחים טכנולוגיית ראייה ממוחשבת שמנסה לגרום למכשירים שונים - מסמארטפונים ועד רובוטים - לראות כמו בני אדם.

המחסנים של חברת Caja שמתמחה ברובוטיקה חכמה, צילום: אלעד גרשגורן המחסנים של חברת Caja שמתמחה ברובוטיקה חכמה | צילום: אלעד גרשגורן המחסנים של חברת Caja שמתמחה ברובוטיקה חכמה, צילום: אלעד גרשגורן

אתרים של אחרים

צעיר הונגרי פיתח את זירונט, שיטה שמאחסנת אתרים במחשבי הגולשים, ומונעת כל דרך לצנזר או למחוק אותם מהרשת, בדומה לעקרון עליו פועל ביטורנט. בעיניו זו "הדרך הטובה ביותר להילחם בדיקטטורה ולארגן מחאות"

מרעננים את הפיד מרעננים את הפיד מרעננים את הפיד

משנים את התמונה

אינסטגרם תרענן את הפיד בעזרת אלגוריתם דומה לזה שמשמש את פייסבוק, ותציג את התמונות לפי רמת העניין ולא בסדר כרונולוגי כפי שנהגה עד כה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות