אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אסף אילת הוא המועמד החדש לתפקיד יו"ר מליאת רשות החשמל צילום: עומר מסינגר

פרסום ראשון

אסף אילת הוא המועמד החדש לתפקיד יו"ר מליאת רשות החשמל

אילת הוא הכלכלן הראשי של הרשות להגבלים עסקיים ומינוי אישי של שר האנרגיה שטייניץ. במידה וייבחר רשמית, מועמדותו תועבר בימים הקרובים לאישור נציבות שירות המדינה ומשם לוועדת גלאור לאישור מועמדים בכירים לשירות הציבורי

20.03.2016, 18:13 | ליאור גוטמן
הכלכלן הראשי של הרשות להגבלים עסקיים, אסף אילת, הוא אחד המועמדים החדשים לתפקיד יו"ר מליאת רשות החשמל החדשה. כך נודע לכלכליסט".

מדובר במינוי אישי של שר האנרגיה יובל שטייניץ, ובמידה והוא ייבחר רשמית, מועמדותו של אילת תועבר בימים הקרובים לאישורה של נציבות שירות המדינה ומשם לוועדת גלאור לאישור מועמדים בכירים לשירות הציבורי.

אסף אילת. סרב להתייחס לדברים, צילום: רוני פרל אסף אילת. סרב להתייחס לדברים | צילום: רוני פרל אסף אילת. סרב להתייחס לדברים, צילום: רוני פרל

מליאת רשות החשמל פועלת ללא יו"ר מאז הקמתה של רשות החשמל החדשה במסגרת חוק ההסדרים. המהלך איחד למעשה בין רשות החשמל הישנה לבין מינהל החשמל, מה שהוביל להדחתם בפועל של שני הבכירים שעמדו בראש הגופים שאוחדו - עו"ד אורית פרקש הכהן מצד רשות החשמל וד"ר יהודה ניב מצד מינהל החשמל. הרשות החדשה הוכפפה למשרד האנרגיה, אולם היא שמרה על המבנה הניהולי שלה, כמו גם על העצמאות שלה בקביעת תעריפי חשמל.

ממשרד האנרגיה סרבו לאשר או להכחיש את מועמדותו של אילת ואמרו ש"קיימים מספר מועמדים. לכשייבחר מועמד סופי, תצא הודעה על כך".

אסף אילת סרב להתייחס.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות