אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ארה"ב: הספונסר האולימפי נותן עבודות לספורטאים אולימפיים

ארה"ב: הספונסר האולימפי נותן עבודות לספורטאים אולימפיים

דיק'ס ספורטינג גודס (DICK'S Sporting Goods), קמעונאית ציוד הספורט האמריקאית הגדולה, מעסיקה ספורטאים עם פוטנציאל להתחרות באולימפיאדה תחת הדגל האמריקאי

21.03.2016, 12:08 | שירות כלכליסט
דיק'ס ספורטינג גודס (DICK'S Sporting Goods), קמעונאית ציוד הספורט האמריקאית הגדולה ביותר, השיקה את קמפיין הפרסום הראשון שלה בטלוויזיה ובפלטפורמות הדיגיטליות בהשראת המשלחת האמריקאית לאולימפיאדה, זאת במסגרת חוזה הספונסרשיפ של החברה עם הוועד האולימפי האמריקאי.

קראו עוד בכלכליסט

הספורטאים המופיעים בפרסומת מייצגים אחוז קטן מקרוב ל-200 העובדים בחברה שלוקחים חלק בתכנית המועמדים. אותם מועמדים מגיעים מ-35 ענפי ספורט ומועסקים -89 סניפים ב-32 מדינות ברחבי ארה"ב. הספורטאים המופיעים בפרסומת מייצגים אחוז קטן מקרוב ל-200 העובדים בחברה שלוקחים חלק בתכנית המועמדים. אותם מועמדים מגיעים מ-35 ענפי ספורט ומועסקים -89 סניפים ב-32 מדינות ברחבי ארה"ב. הספורטאים המופיעים בפרסומת מייצגים אחוז קטן מקרוב ל-200 העובדים בחברה שלוקחים חלק בתכנית המועמדים. אותם מועמדים מגיעים מ-35 ענפי ספורט ומועסקים -89 סניפים ב-32 מדינות ברחבי ארה"ב.

הקמפיין חוגג את המסע וההקרבות שעורכים חברי המשלחת בדרך להגשים את החלום האולימפי שלהם. הוא מתאר את סיפור המאמץ והנחישות של 5 ספורטאים השואפים להיכנס לנבחרת האמריקאית ועובדים בחנויות של דיק'ס כחלק מתכנית המועמדים של החברה. התכנית מספקת שעות עבודה גמישות ופיצויים לספורטאים שנכנסים למשלחת.

הספורטאים המופיעים בפרסומת מייצגים אחוז קטן מקרוב ל-200 העובדים בחברה שלוקחים חלק בתכנית המועמדים. אותם מועמדים מגיעים מ-35 ענפי ספורט ומועסקים -89 סניפים ב-32 מדינות ברחבי ארה"ב.

"כספורטאית מתחרה, העבודה של דיק'ס עם המועמדים לנבחרת חשובה לי ביותר. היכולת להחזיק במשרה שמתאימה עצמה לתכנית האימונים שלי היא מדהימה", אומרת דזרי מילר, שהשתתפת במשחקים הפר אולימפיים ב-2012 מטעם ארה"ב ומשתתפת בתכנית המועמדים של החברה. "זכייה במדליית זהב דורשת הרבה עבודה קשה והקרבות, ועבודה בחברה שמבינה את זה חשובה ביותר לספורטאית כמוני".

כתוספת לתמיכה שבדיק'ס מציעים לקבוצת המועמדים הנוכחית, עמותת דיק'ס ספורטינג גודס הכריזה עוד על התחייבות לתמוך בדור הבא של מועמדים.

עבור כל מדליה שירוויחו הספורטאים האמריקאים באולימפיאדה ובמשחקים הפראולימפיים בריו, העמותה תתרום אלף דולר לארגון ספורט נבחר לנוער, במטרה להבטיח שלמועמדים עתידיים תהיה ההזדמנות לבחור בארגון שירוויח מהתכנית הזו.

הענקת תמיכה למועמדים עתידיים היא משהו שתואמת לגמרי את אמונות המותג שלנו והמאמצים הקהילתיים בנוגע לספורט הצעירים", מסרה לורן הוברט, סמנכ"לית השיווק בחברה ונשיאת העמותה. "מאז הושקה ב-2014, התכנית Sports Matter של העמותה מספקת פלטפורמה למציאת פתרון למשבר המימון של בספורט הנוער ומראה את החשיבות של ספורט הנוער במדינה שלנו. ההתחייבות הזו לתרום אלף דולר עבור כל מדליה שבה תזכה המשלחת האמריקאית, היא הרחבה מלהיבה של המאמצים האלה".

הפרסומת החדשה וההתחייבות הפיננסית עליה הוכרז לאחרונה הן רק ההתחלה בשורה של פעילויות שיווק ותכנים מקוריים מצד דיק'ס לקראת האולימפיאדה. בחברה מתכוונים גם לפרסם בהמשך השנה סרט דוקומנטרי שיספק מבט מקרוב למסע של שחקנית כדורעף החופים קרי וולש ג'נינגס לזכייה במדליית זהב רביעית. הנושא של התכנים המקוריים הנוספים יפורסם בחודשים הקרובים.

על מנת לאחסן את כל התכנים האלה ולשרת כבית מקוון לתכנית המועמדים, בדיק'ס השיקו את האתר dicks.com/TheContenders. האתר הזה יספק לאוהדים תעודות זהות של המועמדים, עדכונים לגבי המסע האולימפי שלהם ומעקב אחר ספירת המדליות של המשלחת האמריקאית, כולל גובה התרומות לנוער.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות