אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בנייקי רומזים שיחדשו את הקשר עם מריה שראפובה צילום: איי אף פי

בנייקי רומזים שיחדשו את הקשר עם מריה שראפובה

נייקי, שהשעתה את הקשרים שלה עם כוכבת הטניס מריה שראפובה לאחר שכשלה בבדיקת סמים, מאמינה שספורטאים שסרחו יכולים בכל זאת לכפר על המעשים שלהם, כך לפי ראש חטיבת המיתוג העולמי טרבור אדוארדס

22.03.2016, 13:39 | שירות כלכליסט

נייקי, שהשעתה את הקשרים שלה עם כוכבת הטניס מריה שראפובה לאחר שכשלה בבדיקת סמים, מאמינה שספורטאים שסרחו יכולים בכל זאת לכפר על המעשים שלהם, כך לפי ראש חטיבת המיתוג העולמי טרבור אדוארדס.

קראו עוד בכלכליסט

שראפובה. אדוארדס רמז כי שראפובה עשויה לחזור לחיק נייקי, כפי שהחברה אפשרה לאצן ג שראפובה. אדוארדס רמז כי שראפובה עשויה לחזור לחיק נייקי, כפי שהחברה אפשרה לאצן ג'סטין גייטלין לחזור לאחר שהושעה פעמיים בשל שימוש בסמים | צילום: איי פי שראפובה. אדוארדס רמז כי שראפובה עשויה לחזור לחיק נייקי, כפי שהחברה אפשרה לאצן ג

"בכל פעם שתקרית מסוג זה מתרחשת, אנחנו נעצבים ומתאכזבים", אמר בראיון בשבוע שעבר בעת השקת מוצרים חדשים של יצרנית נעלי הספורט הגדולה בעולם, כולל נעל עם שרוכים הקושרים את עצמם. "בו זמנית, יש הרבה ספורטאים שמעוררים בנו השראה".

אדוארדס (53) מחזיק בתפקיד מאז 2013 ונחשב לאחד המועמדים לרשת בבוא היום את המנכ"ל מארק פרקר. הוא מפקח על תקציב שיווק שנתי של מעל 3 מיליארד דולר, והיה בין המארגנים של עסקאות עם ספורטאים בכירים כמו כוכב הכדורסל לברון ג'יימס.

מוקדם יותר החודש, השעתה נייקי את חוזה הספונסרשיפ שלה עם שראפובה, הספורטאית המרוויחה ביותר, זאת לאחר שהודתה כי נכשלה בבדיקת סמים שנערכה באליפות אוסטרליה הפתוחה, לטענתה בשל שימוש בתרופה אסורה לצרכי בריאות.

אולם, אדוארדס רמז כי שראפובה עשויה לחזור לחיק נייקי, כפי שהחברה אפשרה לאצן ג'סטין גייטלין לחזור לאחר שהושעה פעמיים בשל שימוש בסמים.

"בסופו של יום, ספורטאים הם בני אדם בדיוק כמו כולנו", ענה על שאלה לגבי שראפובה. "יש להם את אותן חולשות כמו לכולנו, ולעיתים הרגעים האלה הופכים לרגעים שאפשר ללמוד מהם".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות