אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
קבוצת הרשתות בראשות ויקטורי מציעה לרכוש את מגה תמורת 140 מיליון שקל צילום: צפריר אביוב

קבוצת הרשתות בראשות ויקטורי מציעה לרכוש את מגה תמורת 140 מיליון שקל

ההצעה מוגשת בשעה זאת לנאמני מגה ומצטרפת להצעה של רמי לוי ולהצעתם של ספקי העוף והירקות עוזי מחלב והאחים אילן וששי שבע שמציעים עפ"י הערכות בין 100 ל-150 מיליון שקל

21.03.2016, 19:24 | נורית קדוש

לקראת קיום ההתמחרות במכרז למכירת מגה, מגישה קבוצת הרשתות שבראשן רשת ויקטורי, הצעה לרכישת מגה תמורת 140 מיליון שקל.  

קראו עוד בכלכליסט

ההצעה מוגשת בשעה זאת לנאמני מגה ומצטרפת להצעה של רמי לוי ולהצעתם של ספקי העוף והירקות עוזי מחלב והאחים אילן וששי שבע. עפ"י הערכות הם מציעים בין 100 ל-150 מיליון שקל. נאמי מגה ידרשו לנהל התמחרות בין הצדדים ולהמליץ לבית המשפט על ההצעה העדיפה לתפיסתם.

נאמני מגה, מימין: רו"ח גבי טרבלסי, עו"ד אהוד גינדס ועו"ד אמיר בר טוב, צילום: עמית שעל נאמני מגה, מימין: רו"ח גבי טרבלסי, עו"ד אהוד גינדס ועו"ד אמיר בר טוב | צילום: עמית שעל נאמני מגה, מימין: רו"ח גבי טרבלסי, עו"ד אהוד גינדס ועו"ד אמיר בר טוב, צילום: עמית שעל

את קבוצת הרשתות הוביל בשלב הראשון שר הכלכלה לשעבר שלום שמחון, אשר פרש תוך ימים ספורים בשל התנגדות הנאמנים והעובדים. את מקומו תפס ישי אבידן, מנהל כולל אשר מקשר בין הרשתות לצורך גיבוש ההצעה.

קבוצת הרשתות מבקשת לרכוש את מלוא הרשת תמורת 140 מיליון שקל, תוך קבלת הזכות להשתחרר מחוזי השכירות של 35 סניפים, להם לא מצאה קונה. כך, למעשה מבקשות הרשתות להפעיל רק 92 סניפים ולהעסיק את כל העובדים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות