אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
HOT מעלה מחירים: 5% לשירותי הטלוויזיה ו-10 שקלים לאינטרנט צילום: רמי זרנגר

HOT מעלה מחירים: 5% לשירותי הטלוויזיה ו-10 שקלים לאינטרנט

מועצת הכבלים והלוויין קבעה שהחברות יוכלו להעלות מחירים בתיאום עם המועצה כל עוד הדבר יפורסם באופן פומבי ולא יבוצעו שינויים במבצעים קיימים

22.03.2016, 12:43 | אלירן מלכי

חברת HOT הודיעה הבוקר (ג') כי היא תעלה את מחיריה החל מ-1 באפריל – 5% רוחבי לשירותי הטלוויזיה ו-10 שקלים ללקוחות האינטרנט שאין ברשותם שירותי טלוויזיה של HOT.  

קראו עוד בכלכליסט

לפני מספר חודשים, כאשר ביקשה HOT להעלות מחירים בשיעור דומה, יו"ר מועצת הכבלים והלוויין יפעת בן חי שגב, התייחסה להעלאת המחירים וכינתה אותה 'חזירות'.  

ד"ר יפעת בן חי שגב, יו"ר מועצת הכבלים והלוויין, צילום: אוראל כהן ד"ר יפעת בן חי שגב, יו"ר מועצת הכבלים והלוויין | צילום: אוראל כהן ד"ר יפעת בן חי שגב, יו"ר מועצת הכבלים והלוויין, צילום: אוראל כהן

בנובמבר האחרון הודיעה yes שבכוונתה להעלות את מחירי ה-VOD ב-20%. כמה ימים לאחר מכן, הכריזה HOT כי היא גם היא מתכוונת לבצע העלאת מחירים, אך בניגוד ל-yes, HOT ביקשה לבצע העלאת מחירים רוחבית של כ-5% בממוצע.

מועצת הכבלים והלוויין הקפיאה את בקשת החברות למספר חודשים כדי לבחון את הנושא, שכלל חוות דעת כלכלית וישיבות מרתוניות, עד שבפברואר האחרון היא החליטה שהחברות יוכלו להעלות מחירים בתיאום עם המועצה כל עוד הדבר יפורסם באופן פומבי ולא יבוצעו שינויים במבצעים קיימים.

סביר להניח שבזמן הקרוב yes תסרב להישאר מאחור ותעדכן גם היא את מחיריה.

מ-HOT נמסר כי "ללקוחות החברה שעליהם תחול עליית המחירים תישלח הודעה מבעוד מועד. לכן אין צורך לפנות בצורה יזומה למוקד השירות בנושא זה. החברה תמשיך להציע מחירים תחרותיים, לספק תוכן מוביל וטכנולוגיה מתקדמת תוך שמירה על רמת שביעות רצון גבוהה בקרב לקוחותיה".

מועצת הכבלים והלוויין מסרה בתגובה כי "המועצה קבעה לאחרונה הוראות שקיפות מרחיקות לכת לגבי מבצעים ותעריפים שמציעות החברות תוך הטלת חובות יידוע תקדימיות ומוגברות למנויים על שינויים במחירים (כפי שהוט מבצעת כעת); הוראות אלו נועדו למנוע אפלייה בין לקוחות והטעייה צרכנית. לאור החלת הוראות השקיפות והיידוע, המועצה קוראת לציבור הצרכנים לוודא את המחיר הסופי למנוי, לברר בדיוק אילו חבילות תוכן כולל המנוי, להשוות מחירים ולהתמקח".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות