אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
גם השלד הבורסאי צמיחה רוצה לשלם דמי ניהול לטפר ודג'לדטי

גם השלד הבורסאי צמיחה רוצה לשלם דמי ניהול לטפר ודג'לדטי

שבוע אחרי בקשת פרוטאולוג'יקס לשלם לדולומיט של טפר וגדג'לדטי 45 אלף שקל בחודש, מבקשת צמיחה לשלם 25 אלף שקל בחודש כדמי ניהול

23.03.2016, 13:32 | גיל קליאן

אחרי פרוטאולוג'יקס - גם השלד הבורסאי צמיחה רוצה לשלם דמי ניהול ודמי שכירות לבעלי השליטה, גדי טפר וניסים דג'לדטי. כך עולה מדיווח של צמיחה היום (ד').

קראו עוד בכלכליסט

בדיווח מעדכנת צמיחה על מספר נושאים, שאחד מהם הוא תשלום חודשי של 25 אלף שקל בחודש לחברת דולומיט - בעלת השליטה בצמיחה, שנמצאת בשליטת טפר ודג'לדטי. התשום הוא כנגד שירותי ניהול והשכרת שטחי משרדים, ודומה מאוד לדיווח שפירסמה פרוטאולוג'יקס לפני כשבוע.

פרוטאולוג'יקס ביקשה לאשר עסקת בעלי עניין, במסגרתה תשלם לדולומיט של טפר ודג'לדטי דמי ניהול של 45 אלף שקל בחודש, חלקם כנגד דמי שכירות למשרדים.

באותה נשימה כתבה צמיחה כי היא מעוניינת לבחון אפשרויות לסיוע כספי מדולומיט להמשך פעילותה השוטפת, וכן תבחן ביצוע ארגון מחדש של עסקיה שיכול לכלול גם מיזוג עם חברת דולומיט. כמו כן תבחן צמיחה את מימוש מניות פרוטאולוג'יקס.

דולומיט מחזיקה כיום 83.7% ממניות צמיחה. צמיחה מחזיקה 44.7% ממניות פרוטאולוג'יקס.

גדי טפר גדי טפר גדי טפר

טפר ודג'לדטי רכשו את השליטה בקבוצת השלדים הבורסאיים מסוחר השלדים ירון ייני. טפר היה בעבר מנכ"ל חברת ארקיע, ואילו דג'לדטי הורשע כי השתלט עם שותפים על נכסיו של האוליגרך הרוסי אלכסיי זכרנקו שנעלם ברוסיה, ונידון לפני מספר שבועות ל-30 חודשי מאסר בפועל. 

דג'לדטי הורשע בעבירות של קבלת דבר במרמה בנסיבות מחמירות ושימוש במסמך מזויף בנסיבות מחמירות וזאת בצד מתן דיווח כוזב בניגוד לחוק איסור הלבנת הון וכן בהטרדת עד. עוד הורשע ביחד עם נאשמת נוספת, אלינה מלר, בקשירת קשר לביצוע פשע ובזיוף בנסיבות מחמירות.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות