אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
סוויץ' וסגרנו: רשת סחר הרכב סוויץ' נסגרת צילום: switch.co.il

סוויץ' וסגרנו: רשת סחר הרכב סוויץ' נסגרת

הנהלת החברה הודיעה לעובדיה כי תיסגר בשבועות הקרובים. הרשת, שהוקמה לפני כשנתיים, עסקה בתיווך בין מוכרים לקונים באמצעות אתר אינטרנט

23.03.2016, 14:04 | תומר הדר

רשת סחר הרכב סוויץ' נסגרת, כך נודע ל"כלכליסט". לפני שעה קלה (ד') הודיעה הנהלת החברה לעובדים על סגירה שתתרחש במהלך השבועות הקרובים.

הרשת, שהוקמה לפני כשנתיים, עסקה במכירה של רכב משומש ללא אחזקת מלאי - כלומר באמצעות תיווך בין מוכרים לקונים באמצעות אתר הרשת.

סוויץ' נחשבת למיזם של אסף חרל"פ, בנו של שמואל חרל"פ ופועלת בנפרד מרשת הסחר של כלמוביל – "כלמוביל טרייד אין". בהקמתה של סוויץ' הושקעו לפי הערכות מיליוני שקלים.

המודעה על הסגירה המודעה על הסגירה המודעה על הסגירה

במסגרת מיזם סוויץ', שהוקם בינואר האחרון ביצעה החברה "שידוכים" אינטרנטיים בין קונים למוכרים. החברה ביצעה עבור המוכרים את בדיקות הרכב, העניקה יעוץ בתמחור ופרסמה את הרכב באתר האינטרנט של החברה.

אסף חרל"פ בעלי המיזם סוויץ אסף חרל"פ בעלי המיזם סוויץ' | צילום: switch.co.il אסף חרל"פ בעלי המיזם סוויץ

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

43 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

39.
שנמשיך לעשות רק סוויץ' בחיים
חבל מאוד שאילו התגובות שלכם, ואני פונה לאילו כמובן שהגיבו בחוסר פרגון לרעיון. המודל העסקי הזה פועל בחו"ל ומצליח. לצערי בארץ הקידמה כנראה עוד לא הגיעה. אנשים נשארו מקובעים, למרות שיש הרבה אנשים שמאוד אהבו את הרעיון ותמכו במיזם, כמובן שיש גם את אילו שרק יודעים לזלזל, לא מבינה למה לרדת לפסים אישיים ולדבר על אסף ועל אבא שלו, אם לא התחברתם לקונספט זה בסדר לא כולם חייבים להתחבר. תלמדו מאנשים יצירתיים שיש להם ראש מבריק וביטחון עצמי לבוא ולנסות לעשות שינוי. זה אסף! לא הבן של, אלא בן אדם בפני עצמו ובן אדם מבריק. בכל סטארט אפ יש סיכון, וגם אם זה לא הלך ואל תנסו לחפש ליכלוכים לשאלה למה זה לא הלך כי לא תמצאו, הכל שקוף והסיבות כבר כתובות ואין שום דבר שמסתתר מאחורי זה בניגוד למקומות אחרים. בשום מקום לא תמצאו שקיפות כזאת אבל אתם כרגיל יודעים לחפש רק מה רע. בהצלחה לכולכם!
ליטל , ראש העין  |  25.03.16
לכל התגובות