אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
רשת חברתית: סטארבקס תעביר את כל שאריות המזון שלה לצדקה צילום: שאטרסטוק

רשת חברתית: סטארבקס תעביר את כל שאריות המזון שלה לצדקה

לפי הצהרה שפרסמה ענקית הקפה האמריקאית, כל האוכל שלא יימכר אך עדיין נחשב אכיל - ייתרם לנזקקים

23.03.2016, 21:57 | שירות כלכליסט

סטארבקס הודיעה כי תתרום את כל האוכל שנשאר בסניפים שלה לצדקה. על פי ההצהרה שפרסמה אתמול ענקית הקפה האמריקאית, כל האוכל שלא יימכר אך עדיין נחשב אכיל ב־7,600 הסניפים שלה ברחבי ארה"ב - מכריכים וסלטים ועד לאריזות מוכנות הכוללות ירקות, גרגירי חומוס ופירות - ייתרם לנזקקים. לשם כך חברה סטארבקס למלכ"רים פוד דוניישן קונקשן ופידינג אמריקה, שיספקו משאיות קירור בסוף כל יום, יאספו את המזון שנשאר בסניפים ויחלקו אותו לבנקי מזון.

לפי סטארבקס, תוכנית התרומות תספק 5 מיליון ארוחות כבר בשנה הראשונה שלה וקרוב ל־50 מיליון ארוחות עד 2021, אז גם תעמוד הרשת ביעד שהציבה - לתרום 100% מהאוכל שנשאר. "המזון הזה יעזור לחולל שינוי, בין אם בכך שימנע מילד ללכת לישון רעב או שיאפשר למשפחה ליהנות", מסר קינאן מקפאדן, שאחראי על ניהול הסניפים בחברה. "הצלת מזון מהשלכה תשנה חיים". בסטארבקס מקווים כי רשתות מזון נוספות יצטרפו ליוזמה, שאמורה לסייע לממשל לעמוד ביעד שהציב בשנה שעבר לצמצם בחצי את בזבוז המזון עד 2030.

עובדים בסניף סטארבקס, צילום: Bruno Belcastro, flickr עובדים בסניף סטארבקס | צילום: Bruno Belcastro, flickr עובדים בסניף סטארבקס, צילום: Bruno Belcastro, flickr
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות