אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
המשפחתית הנמכרת בישראל מתעדכנת: מתיחת פנים לקורולה

המשפחתית הנמכרת בישראל מתעדכנת: מתיחת פנים לקורולה

במסגרת העיצוב מחדש, חלקה הקדמי של הקורולה שונה, כך שיהיה דומה יותר לדגמים אחרים של טויוטה. כמו כן, הוטמעה מערכת למניעת תאונות, שיכולה להפעיל את הבלמים בעת הצורך ללא מגע נהג

24.03.2016, 13:47 | תומר הדר

טויוטה קורולה, המכונית המשפחתית הנמכרת בישראל בשנת 2015 זוכה לעדכון. במסגרתו עוצב מחדש חלקה הקדמי של הקורולה כך שיראה עדכני יותר וגם יהיה דומה יותר לדגמים אחרים של החברה.

לפי טויוטה, הגריל הקדמי הוקטן-וכל הפנסים הוחלפו בפנסי LED. בנוסף, הפגוש הקדמי עוצב מחדש. בצידי הקורולה, ידיות הדלתות צופו בכרום כדי להדגיש את הפרופיל הצידי של הרכב.

טויוטה קורולה טויוטה קורולה טויוטה קורולה

הבשורה החשובה ביותר מבחינת הצרכנים היא הטמעתה של מערכת SAFETY SENSE - מערכת למניעת תאונות המסוגלת "לקרוא" את מרחק הקורולה מן הרכב שלפניה- להתריע בשעת קרבה יתרה לרכב שמלפנים - ובשלב הקריטי בו תאונה כמעט מתרחשת - גם להפעיל את הבלמים ולעצור את הקורולה ללא מגע נהג. המנוע, בנפח 1.6 ליטרים ותיבת ההילוכים האוטומטית נותרו כמעט ללא כל שינוי. הקורולה המחודשת צפויה להגיע לישראל במהלך הרבעון השלישי של 2016.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות7 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

7.
אנשים מפגרים קונים רכב עם הזמנה לריקול- טיפשים עם דיפלומה
אינני מבין את האנשים האלה קונים רכב דפוק עם הזמנה ביד לתיקון הזוי ברמות בלתי יאומנו אין רכב אחד שלא קיבל ריקול מבית טויוטה והטיפשים שחוק העדר עובד עליהם נוהגים ברכב מסוכן דבר שלא ברור לי כלל ועיקר צריך ליבדוק מי מקבל שלמונים !!!???
HAWK  |  04.04.16
4.
מבחינת יבואן טויוטה תשכחו ממערכות בטיחות מתקדמות
הוא הפשיט אותם מהפריוס החדשה שמשווקת בימים אלה - כך שאתם יכולים לחלום עליהם בקורולה. מבחינת היבואן "הנייטיבס" לא זקוקים למערכות כאלה. דרך אגב - הקיה ספורטאז החדשה משווקת בארץ עם מערכת בלימה אוטונומית (במהירויות נמוכות) ללא תוספת מחיר. עליבות
עליבות  |  24.03.16
לכל התגובות