אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אלכס גלעדי חוזר לתפקיד באיגוד האתלטיקה העולמי

אלכס גלעדי חוזר לתפקיד באיגוד האתלטיקה העולמי

חבר הוועד האולימפי הבינלאומי מישראל חזר בו מפרישתו מהאיגוד ומונה לתפקיד יו"ר ועדת הטלוויזיה והדיגיטל של הארגון. המינוי נועד לסייע לארגון מוכה השערוריות לשנות את הדרך בה הוא עושה עסקים

24.03.2016, 14:02 | שירות כלכליסט
אלכס גלעדי חזר בו מפרישתו מאיגוד האתלטיקה העולמי ומונה לתפקיד יו"ר ועדת הטלוויזיה והדיגיטל של הארגון.

קראו עוד בכלכליסט

סבסטיאן קו, אלכס גלעדי. ה-IAAF הוציא הודעה על הקמת הוועדות החדשות שלפיה "הוקמו כדי לסייע בהעברת תוכנית השינויים המשמעותיים בספורט". סבסטיאן קו, אלכס גלעדי. ה-IAAF הוציא הודעה על הקמת הוועדות החדשות שלפיה "הוקמו כדי לסייע בהעברת תוכנית השינויים המשמעותיים בספורט". סבסטיאן קו, אלכס גלעדי. ה-IAAF הוציא הודעה על הקמת הוועדות החדשות שלפיה "הוקמו כדי לסייע בהעברת תוכנית השינויים המשמעותיים בספורט".

מינויו של גלעד, כמו גם מינוי חבר אחר של הוועד האולימפי הבינלאומי (IOC), הנסיך אלברט ממונאקו, נועדו לסייע לארגון מוכה השערוריות לשנות את הדרך בה הוא עושה עסקים.

הנסיך אלברט מונה ליו"ר הוועדה ליחסים בינלאומיים. פול דייטון הבריטי, לשעבר מנכ"ל אולימפיאדת לונדון 2012, מונה לתפקיד הוועדה הפיננסית של הארגון.

ה-IAAF הוציא הודעה על הקמת הוועדות החדשות שלפיה "הוקמו כדי לסייע בהעברת תוכנית השינויים המשמעותיים בספורט".

גלעדי התבקש במיוחד מלורד סב קו, נשיא ה-IAAF, לחזור בו מפרישתו כדי לסייע בתוכנית שלו לניקוי ושינוי תדמית הארגון. "אנחנו צריכים כמה שיותר ניסיון מגוון מכל העולם, וגם מחוץ למשפחת האתלטיקה", מסר קו. "הידע שיש לאנשים שהבאנו הוא נכס חשוב לנו כשאנחנו רוצים לבנות ספורט מודרני שפתוח לרעיונות חדשים וצריך להגיב לאתגרים שעומדים בפניו".

גלעדי היה נשיא הכבוד של ועדת הטלוויזיה וכעת יחזור לתפקיד מעשי יותר.

האתגר הרציני ביותר הוא לבנות מחדש את הענף, שנפגע קשות משערוריות הסמים האחרונות - מרוסיה וקניה בעיקר.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות