אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
"העובדים היו פחות טובים משציפינו"

"העובדים היו פחות טובים משציפינו"

טוני פאדל, מנכ"ל החברה לפיתוח מערכות לבתים חכמים נסט, מביע חרטה על רכישת יצרנית המצלמות דרופקאם תמורת 555 מיליון דולר לפני שנתיים: "לרוע המזל הצוות היה חסר ניסיון למדי"

25.03.2016, 23:27 | שירות כלכליסט

מנכ"ל נסט (Nest), החברה לפיתוח מערכות בתים חכמים שאותה רכשה גוגל ב-2014 תמורת 3.2 מיליארד דולר, מביע חרטה על רכישתה של יצרנית המצלמות דרופקאם (DropCam) תמורת 555 מיליון דולר באותה השנה.

בראיון ל"ביזנס אינסיידר" אמר טוני פאדל כי מבין כ-100 העובדים שנותרו בדרופקאם לאחר הרכישה "רבים לא היו טובים כפי שקיווינו. לרוע המזל מדובר היה בצוות חסר ניסיון למדי".  

חיישן עשן חכם של נסט חיישן עשן חכם של נסט חיישן עשן חכם של נסט

מנכ"ל דרופקאם גרג דופי נקלע למחלוקת עזה עם פאדל לגבי שליטה במאפיינים מסוימים של פעילות החברה, ובשלב מסוים ביקש דאפי מפאדל לעבוד מולו בלבד ולא מול שותפו של פאדל מאט רוג'רס. לבקשה זו השיב פאדל "לא זכית בזכות זו" וחודשים מספר לאחר מכן עזב דאפי את החברה. דאפי גם הביע חרטה על מכירת החברה שלו לנסט ואמר שהוא חש שאכזב את האנשים שעמלו עבורו ועבור לקוחות החברה.

נראה שפאדל זכה בתדמית של בוס עריץ ושתלטן משהו. פאדל עבד תחת סטיב ג'ובס כאשר תכננה החברה את האייפוד. באחד מהמקרים, איים פאדל לפטר את רוג'רס אם יצא לירח הדבש שלו משום שצוותו לא סיים את הפיתוח של מאפיין חשוב. רוג'רס בכל זאת יצא לירח דבר ופאדל חזר בו מאיומו. רוג'רס השווה את מערכת היחסים שלו עם פאדל לנישואין שבהם יש עליות ומורדות.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות