אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
השכר לחתנו של רמי לוי אושר ברוב דחוק של 50.3% מבעלי המניות צילום: אוראל כהן

השכר לחתנו של רמי לוי אושר ברוב דחוק של 50.3% מבעלי המניות

אופיר אטיאס מנהל בחברה את תחום הסלולר ואת הקמת המרכז הלוגיסטי החדש - ונחקר במשטרה בתחילת החודש בחשד לעבירות על חוק הגנת הפרטיות ובשימוש לכאורה במידע פרטי של לקוחות

27.03.2016, 10:04 | גיל קליאן

תנאי ההעסקה של אופיר אטיאס אושרו ברוב דחוק של 50.3% מקרב בעלי המניות של רמי לוישאינם נגועים בעניין אישי בהחלטה. כך עולה מדיווח החברה שפורסם במוצאי שבת.

קראו עוד בכלכליסט

אטיאס הוא חתנו של לוי (נשוי לבתו של לוי, יפית אטיאס). הוא מכהן כמנהל פיתוח מרכזים לוגיסטיים ברשת, וכן כמפקח על תחום התקשורת בחברה. עלות שכרו של אטיאס עמדה על 348 אלף שקל בשנת 2014. יפית אטיאס קיבלה באותה שנה שכר בעלות של 230 אלף שקל, על כהונתה כסמנכ"לית שיווק בחברת רמי לוי. השכר החודשי ברוטו של אופיר אטיאס עומד על 18 אלף שקל, והוא צמוד למדד דצמבר 2012. כמו כן זכאי אטיאס לרכב חברה בשווי של עד 250 אלף שקל.

החברה פירטה כי "אופיר אטיאס יזם, ניהל וקידם שני פרויקטים משמעותיים בחברה: פרויקט המכירות המקוונות של החברה באמצעות אתר האינטרנט של החברה ופרויקט בתחום הסלולאר. כיום אופיר אטיאס מפקח על ניהולה ותפעולה של פעילות הסלולאר. בנוסף לכך אופיר אטיאס עוסק בפיתוח ובהקמה של המרכז הלוגיסטי של החברה אשר יאחסן את כלל מוצרי החברה תחת קורת גג אחת". מדובר במרכז לוגיסטיח של 20 אלף מ"ר שמקימה הרשת בימים אלה במודיעין.

בתחילת החודש נחקר אטיאס במשטרה יחד עם לוי עצמו. הם חשודים בביצוע עבירות על חוק הגנת הפרטיות, בשימוש לכאורה במידע פרטי של לקוחות החברה, ונחקרו במפלג חקירות ירושלים ורמו"ט (הרשות למשפט, טכנולוגיה ומידע במשרד המשפטים).  

החברה כתבה בדיווח על החקירה כי "נציגי החברה שיתפו פעולה באופן מלא עם משטרת ישראל ומסרו למשטרת ישראל את כל הראיות והמסמכים שביקשה". לוי שוחרר בסיום החקירה. אטיאס שוחרר למעצר בית של 7 ימים. עו"ד גדי טל המייצג את רמי לוי ואופיר אטיאס מסר בתגובה לפרסום החקירה: "הייתי אומר שההר יוליד עכבר, אבל אפילו הר אין כאן. מעבר לכך אנחנו מתרשמים לטובה מאופן החקירה ובטוחים שהיחידה החוקרת תבדוק את הדברים כראוי".

רמי לוי, צילום: נמרוד גליקמן רמי לוי | צילום: נמרוד גליקמן רמי לוי, צילום: נמרוד גליקמן

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות