אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
סרחיו אגוורו מימן את בניית מגרש האימונים החדש של אינדפנדיינטה

סרחיו אגוורו מימן את בניית מגרש האימונים החדש של אינדפנדיינטה

הכוכב מתכוון לשוב לשחק בארגנטינה לאחר שיסתיים החוזה שלו עם מנצ'סטר סיטי ב-2019

27.03.2016, 15:40 | שירות כלכליסט

סרחיו אגווארו עוזר לממן מגרש אימונים חדש לקבוצה הארגנטינאית אינדפנדיינטה. הכוכב מתכוון לשוב לשחק בארגנטינה לאחר שיסתיים החוזה שלו עם מנצ'סטר סיטי ב-2019 - תוכנית עליה חזר בעת שביקר במתחם החדש, שעזר לממן, ביחד עם גבי מיליטו.

קראו עוד בכלכליסט

סרחיו אגוורו. "כבר אמרתי שברגע שמסתיים לי החוזה באנגליה אני מתכוון לחזור לאינדפנדיינטה", אמר לכתבים. כאמור החוזה שלו באנגליה מסתיים ב-2019. "אני רוצה לסיים פה את הקריירה שלי"., צילום: אי פי איי סרחיו אגוורו. "כבר אמרתי שברגע שמסתיים לי החוזה באנגליה אני מתכוון לחזור לאינדפנדיינטה", אמר לכתבים. כאמור החוזה שלו באנגליה מסתיים ב-2019. "אני רוצה לסיים פה את הקריירה שלי". | צילום: אי פי איי סרחיו אגוורו. "כבר אמרתי שברגע שמסתיים לי החוזה באנגליה אני מתכוון לחזור לאינדפנדיינטה", אמר לכתבים. כאמור החוזה שלו באנגליה מסתיים ב-2019. "אני רוצה לסיים פה את הקריירה שלי"., צילום: אי פי איי

אגווארו ומיליטו שיחקו בעבר יחד בקבוצה. "כבר אמרתי שברגע שמסתיים לי החוזה באנגליה אני מתכוון לחזור לאינדפנדיינטה. אני רוצה לסיים פה את הקריירה שלי".

מיליטו שבעצמו סיים את הקריירה בארגנטינה, שימש גם כמאמן קבוצת הנוער. בעת הסיור הביע את שמחתו מהתקדמות הפרויקט. "העבודה הזו היא התגשמות חלום. אני מקווה שבעוד חודש המגרש ייפתח".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות