אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
תערוכת הרכב של ניו יורק: הנעה כפולה לסובארו אימפרזה

תערוכת הרכב של ניו יורק: הנעה כפולה לסובארו אימפרזה

תערוכת הרכב בניו יורק מציגה דור חדש וקיצוני יותר לניסאן GTR וגג קשיח למאזדה מיאטה

28.03.2016, 08:18 | תומר הדר

בתערוכת הרכב של ניו יורק, שמתקיימת השבוע, מוצגים באופן מסורתי רכבים שמותאמים לשוק הרכב האמריקאי. אלא שההתפתחויות החדשות עשויות להגיע גם לשוק הרכב הישראלי.

סובארו אימפרזה

סובארו אימפרזה, מחליפתה של סובארו ליאונה המיתולוגית, שהיתה במשך שנים המכונית הנמכרת ביותר בישראל, תזכה לדור חדש ב־2017. כמצופה ממכונית שמיועדת לנסיעה בתנאים קשים אימפרזה החדשה תיוצר עבור השוק האמריקאי בגרסה שתצויד במערכת הנעה כפולה ובמנוע בנפח שני ליטרים, המפיק 152 כוחות סוס. המנוע ישודך לתיבת הילוכים אוטומטית רציפה בעלת שבע מהירויות. בגרסה שתגיע לישראל נפח המנוע יהיה קטן יותר.

ניסאן GTR

ניסאן GTR ניסאן GTR ניסאן GTR

 

מכונית־העל הבכירה של ניסאן GTR היא מהמכוניות הסדרתיות המהירות בעולם. היא מסוגלת בקלות לעבור את רף 300 הקמ"ש ולהתחרות בקלות בפרארי, ועם זאת מחירה בישראל צנוע יחסית: כ־850 אלף שקל. בתערוכת הרכב בניו יורק הודיעה ניסאן על דור חדש ל־GTR, עם יכולות קיצוניות יותר. המתכון לא השתנה: הנעה כפולה סופר־מתוחכמת, מתלים

הנשלטים באופן אלקטרוני ומנוע בעל שש בוכנות וצמד מגדשי טורבו. המנוע, שנפחו 3.8 ליטרים, מפיק 565 כוחות סוס, 20 כוחות סוס יותר מקודמו. תיבת ההילוכים אוטומטית ובעלת שש מהירויות.

מאזדה מיאטה הארדטופ

 

מאזדה MX5, או בכינויה מיאטה, היא ממכוניות הספורט הפתוחות הנפוצות בישראל. מיאטה מציעה שילוב של מחיר נמוך יחסית והתנהגות כביש מהוקצעת, הנובעת מתצורת ההנעה האחורית שלה, כלומר כוח המנוע של מיאטה מועבר אל גלגליה האחוריים. אלא שלמיאטה היה חיסרון: הגג הנפתח שלה היה עשוי בד, מה שהקל את מלאכתם של גנבי רכב ושאר פורצים. הדור האחרון שלה הציג לראשונה גרסה בעלת גג קשיח, וכעת מוצגת בתערוכת הרכב בניו יורק מיאטה חדשה בעלת גג קשיח משלה, שנסגר בלחיצת כפתור. כאשר הגג סגור, צללית המיאטה אינה מזכירה מכונית קופה רגילה, אלא מכונית פאסטבק, כלומר מכונית בעלת דלת אחורית שמתארכת עד תא המטען.

מאזדה מיאטה מאזדה מיאטה מאזדה מיאטה

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות