אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
יבואן חדש לקרייזלר וג'יפ: סוכנות מכוניות לים התיכון צילום: יצרן

יבואן חדש לקרייזלר וג'יפ: סוכנות מכוניות לים התיכון

מכשירי תנועה מכרה את זיכיון היבוא כחלק מ"איחוד מותגים", בעסקה שמוערכת על ידי מכשירי תנועה בסכום של 100-130 מיליון שקל

28.03.2016, 18:19 | תומר הדר

מכשירי תנועה, יבואנית קרייזלר, ג'יפ ודודג' מכרה את הזיכיון לידי סוכנות מכוניות לים התיכון, יבואנית פיאט, אלפא רומיאו וסובארו. כך הודיעו היום (ב')  צמד היבואניות.

קראו עוד בכלכליסט

מדובר בעסקה הנמצאת בדיונים זה מספר שנים בין צמד היבואניות.

העסקה נובעת בין היתר מ"איחוד מותגים" שמבצעת חברת האם של קרייזלר- פיאט קרייזלר, שבמסגרתה מאחדת היצרנית את זיכיונות פיאט- וקבוצת קרייזלר. על פי הצהרתה של יבואנית קרייזלר, שווי העסקה מוערך בכ-100 עד 130 מיליון שקל.

במסגרת העסקה, התלויה באישור הממונה על ההגבלים העסקיים, יועברו שלושת הזיכיונות המוחזקים כיום בידי מכשירי תנועה - קרייזלר, ג'יפ ודודג' - לידי סוכנות מכוניות לים התיכון במהלך החודשים הקרובים, תוך הקפדה על המשך מתן שירות ללקוחות שרכשו בעבר מוצרים של קונצרן קרייזלר.

מפעל קרייזלר, צילום: בלומברג מפעל קרייזלר | צילום: בלומברג מפעל קרייזלר, צילום: בלומברג

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

4 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

3.
למגיב 1: ככה טרייד אין עובד
אתה כזה תמים. אתה חושב שהיבואן פראייר? אם הסוחרים מוכרים לך רק ב 30 אלף ש"ח מעל המחירון זה אומר שהם קנו את זה מהסוכנות ב 25-29 אלף ש"ח מעל המחירון. הטעות של היבואן שזה סתם מבזה את הרכב כי רוב האנשים לא אוהבים לקנות אצל סוחרי רכב.
מבין עניין , הרצליה  |  31.03.16
1.
יעשו בשכל אם ישמרו את הטרייד אין אצלם
בין היבואנים היחידים שאין להם חטיבת טרייד אין כגון טויוטה select, לובינסקי טרייד אין, אוטו דיל, קרסו טרייד אין וכד'... כאחד שרוכש רק רכבי יד שנייה, הייתי הלם כאשר חיפשתי רכב משומש כזה, הפנו אותי בסוכנויות לסוחרי רחוב שביקשו ממני מעל 30 אלף ש"ח מהמחיר במחירון. אז שיחליטו מי טועה, יצחק לוי או היבואנים שמוציאים החוצה את הרכבים לסוחרים. אפילו על טויוטה לנד קרוזר כבר לא משלמים היום 30 אלף ש"ח מעל המחירון.
שרון , אשדוד  |  29.03.16